Max Havoc: Dračí kletba / Ohnivý kruh (Blu-ray)

typ film

Tagy: Ascot Elite Home Entertainment, Blu-ray, Curse of the Dragon, Dračí kletba, film, Max Havoc, Max Havoc: Curse of the Dragon, Max Havoc: Dračí kletba, Max Havoc: Ohnivý kruh, Max Havoc: Ring of Fire, Ohnivý kruh, Ring of Fire

Max Havoc: Dračí kletba / Ohnivý kruh (Max Havoc: Curse of the Dragon / Ring of Fire, 2006)

Český název: Max Havoc: Dračí kletba / Ohnivý kruh

Originální název: Max Havoc: Curse of the Dragon / Ring of Fire

Rok výroby: 2006

Žánr: Akční

Délka: 179 minut (2:59)

Režie: Albert Pyun, Terry Ingram

Hrají: Mickey Hardt, David Carradine, Fat Joe, Christina Cox, Dean Cain

Studio: Ascot Elite Home Entertainment

Technické informace

Český zvuk NE

České titulky NE

Typ disku: bude doplněno

Počet disků: 2

Zvukové stopy: bude doplněno

Titulky: bude doplněno

Formát obrazu: bude doplněno

Rozlišení: 1080p

Video: bude doplněno

Popis filmu

Max Havoc: Dračí kletba

Bývalý kickboxer brání krásné sestry před útoky japonské mafie. Max býval přeborníkem v kickboxu. Po tragédii v ringu se však rozhodl změnit profesi, stal se sportovním fotografem a dnes patří mezi nejlepší. Při focení zakázky na ostrově Guam se seznámí s Jane a Christy Goodovými, které si tu užívají dovolené.

Když však koupí sošku nefritového draka, jejich život se ocitne v nebezpečí. Soška totiž patřila nelítostné japonské mafii, která ji chce zpět a její zabijáci se nezastaví před ničím, aby ji získali. Jedinou nadějí sester Goodových je Max, který však bude muset využít všech svých bojových dovedností, aby je ochránil.

Max Havoc: Ohnivý kruh

Bývalý šampión Max Havoc, který po tragickém události v ringu opustil svět kickboxu a stal se světově uznávaným sportovním fotografem, přijíždí do luxusního letoviska za novou zakázkou. Má fotografovat novou senzaci světového tenisu, mladou a krásnou Suzy Blaine.

Sotva se však ubytuje někdo mu ukradne zavazadla a vzápětí Max zjistí, že se zapletl do smrtelně nebezpečné situace a jeho život opět bude záviset na jeho bojových zkušenostech. Majitel hotelu je totiž nejen mafiánský bos řídící zločinecké gangy teenagerů z blízkých brlohů, ale současně také bývalý světový šampión v kickboxu.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře