Malá Miss Sunshine (Blu-ray)

typ film | české titulky

Tagy: 20th Century Fox, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, film, Little Miss Sunshine, Malá Miss Sunshine

Malá Miss Sunshine (Little Miss Sunshine, 2006)

Český název: Malá Miss Sunshine

Originální název: Little Miss Sunshine

Rok výroby: 2006

Žánr: Komedie / Drama

Délka: 103 minut (1:43)

Režie: Jonathan Dayton, Valerie Faris

Hrají: Steve Carell, Toni Collette, Greg Kinnear, Alan Arkin, Abigail Breslin

Podrobnosti: Filmová databáze FDb.cz »

Studio: 20th Century Fox

Distribuce v ČR: Bontonfilm, a. s. (od 9. 3. 2009)

Technické informace

Český zvuk ?

České titulky ANO

Typ disku: bude doplněno

Počet disků: 1

Zvukové stopy: anglicky DTS-HD Master Audio 5.1, francouzsky 5.1, španělsky 5.1

Titulky: české, anglické (+ pro neslyšící), francouzské, španělské

Formát obrazu: 1,85:1

Rozlišení: 1080p

Video: MPEG-4 AVC

Popis filmu

Malá Miss Sunshine je nekonvenční americká rodinná komedie, pojednávající o jedné z nejroztomileji dysfunkčních rodin, jaké se v poslední době objevily na filmovém plátně. Nikomu z povedené rodiny Hooverových se příliš nedaří – ale určitě ne proto, že by se dostatečně nesnažili.

Otec Richard (Greg Kinnear), nezdolně optimistický motivační řečník, se zoufale snaží prodat svůj program, jak se stát úspěšným v devíti krocích. Víceméně bez úspěchu. Matku rodiny a „strážkyni cti“ Sheryl (Toni Collette) neustále děsí výstřední tajemství, která její nejbližší obklopují – hrůzu jí nahání především její bratr (Steve Carrel), odborník na Prousta se sebevražednými sklony, který se zrovna vrátil z nemocnice.

Pak jsou zde mladší Hooverovi a jejich nepříliš reálné sny – obrýlená a mírně zakulacená sedmiletá Olive (Abigail Breslin), která už se vidí s korunkou dětské královny krásy, a vzteklý teenager Dwayne (Paul Dano), jenž je zapřísáhlým obdivovatelem Nietzscheho a je pevně rozhodnut neříct jediné slovo, dokud nebude přijat na leteckou akademii. Třešničku na dortu představuje vulgární a požitkářský dědeček (Alan Arkin), který byl čerstvě vyhozen z domova důchodců za šňupání heroinu.

Možná nejsou příkladem dokonalého duševního zdraví, ale když Olive díky šťastné náhodě dostane příležitost účastnit se jako soutěžící prestižního klání Malá Miss Sunshine, celá Hooverovic rodina jí dokáže být skvělou oporou. Všichni se naskládají do rezavějící dodávky a vydají se na třídenní tragikomickou cestu plnou překvapení. Na konci je čeká Oliviina velká premiéra, která celou rodinu nečekaným způsobem změní.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře