Gothika (Blu-ray)

typ film | český zvuk | české titulky | region free

Tagy: Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, film, Gothika, Sony Pictures

Gothika (2003)

Český název: Gothika

Originální název: Gothika

Rok výroby: 2003

Žánr: Horor / Thriller / Mysteriózní

Délka: 98 minut (1:38)

Režie: Mathieu Kassovitz

Hrají: Halle Berry, Penélope Cruz, Robert Downey Jr., Charles S. Dutton, John Carroll Lynch

Podrobnosti: Filmová databáze FDb.cz »

Studio: Sony Pictures

Distribuce v ČR: Bontonfilm, a. s. (od 1. 1. 1970)

Technické informace

Český zvuk ANO

České titulky ANO

Typ disku: BD-25 (25GB BD-ROM)

Počet disků: 1

Zvukové stopy: anglicky 5.1, anglicky PCM 5.1, česky 5.1

Titulky: české, anglické

Formát obrazu: 1,85:1

Rozlišení: 1080p

Video: VC-1

Popis filmu

Skvělá a uznávaná psycholožka Dr. Miranda Grey (Halle Berry) je expertkou na posuzování toho, co je racionální. Co je logické. Co nezachází za hranice příčetnosti. Pod vedením svého manžela (Charles S. Dutton), vedoucího oddělení psychiatrie Woodwardské ženské věznice, léčí nebezpečně psychicky narušené pacientky, mezi které patří i Chloe (Penélope Cruz) charismatická vražedkyně, jejíž svědectví o satanistickém mučení jsou uvážlivou doktorkou považovány za pouhý výplod paranoidní mysli. Po setkání s tajemnou dívkou se však její spokojené manželství a vyrovnaný život změní v nejhorší noční můru. Když se Miranda probudí po hrůzné autonehodě, se zděšením zjistí, že její manžel byl zavražděn a všechny stopy směřují právě k ní. Zatímco se snaží přijít na to, za jakých okolností by vůbec mohla spáchat podobně brutální a otřesný čin vůči člověku, kterého milovala a obdivovala, ocitá se uvězněná ve Woodwardu mezi svými bývalými pacientkami.

Chování doktorky, která si z osudné noci pamatuje pouze několik nejasných vizí tajemné dívky, se postupem času stává čím dál tím více nevyzpytatelným. Zoufalá snaha, s níž se pokouší dokázat svou nevinu, je jejím bývalým spolupracovníkem Dr. Pete Grahamem (Robert Downey Jr.), který je soucitný, avšak zároveň velmi skeptický, vnímána jako začátek sestupu do hlubin šílenství. Miranda postupně začíná věřit, že se jí zmocnily nadpřirozené síly, které jsou odhodlány se pomstít i za cenu toho, že ji připraví o rozum. Zatímco ji Chloe stahuje do svého osobního pekla, musí Miranda zjistit, zda skutečně směruje k branám šílenství nebo pouze blíže k pravdě.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře

Re: Gothika (Blu-ray)

Vložil Anonym (bez ověření), 28. Říjen 2008 - 11:25

Obrázek uživatele Anonym

Mohli by ste k tým blu-ray dávať aj zadnú stranu obalu, ale vo väčšom rozlíšení? Aby to prečítal aj človek s okuliarmi??? Alebo aspoň uvádza aké dabingy a titulky to má. Ďakujem

Re: Gothika (Blu-ray)

Vložil d.f.h, 28. Říjen 2008 - 12:01

Obrázek uživatele d.f.h

Ohledně technických podrobností prosím navštivte partnerský e-shop DVDobchod.cz (odkaz je u každého filmu hned pod obalem a nedá se přehlédnout). Není v našich silách všechny údaje udržovat.

Dále je možné informace o konkrétních titulech získat na našem diskusním fóru 1080p.cz. Pokud má někdo film na Blu-ray doma, jistě rád prozradí jeho výbavu.