Big Hit (Blu-ray)

typ film | české titulky | region free

Tagy: Big Hit, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, film, Sony Pictures, The Big Hit

Big Hit (Big Hit, The, 1998)

Český název: Big Hit

Originální název: Big Hit, The

Rok výroby: 1998

Žánr: Komedie / Akční / Thriller

Délka: 91 minut (1:31)

Režie: Kirk Wong

Hrají: Mark Wahlberg, Lou Diamond Phillips, Christina Applegate, Bokeem Woodbine, Antonio Sabáto Jr.

Podrobnosti: Filmová databáze FDb.cz »

Studio: Sony Pictures

Distribuce v ČR: Bontonfilm, a. s. (od 1. 1. 1970)

Technické informace

Český zvuk NE

České titulky ANO

Typ disku: BD-25 (25GB BD-ROM)

Počet disků: 1

Zvukové stopy: anglicky 5.1, anglicky PCM 5.1, francouzsky 5.1, německy 5.1, německy PCM 5.1

Titulky: arabské, české, dánské, holandské, anglické (+ pro neslyšící), finské, francouzské, německé, řecké, hebrejské, hindské, maďarské, islandské, norské, polské, švédské, turecké

Formát obrazu: 1,85:1

Rozlišení: 1080p

Video: MPEG-2

Popis filmu

Sympatický mladík Melvin Smiley (Mark Wahlberg) působí na první pohled nesmělým dojmem, nicméně na živobytí si vydělává jako nájemný zabiják. Pro dobré profesionály je práce stále dost a i když je velmi dobře placená, musí Melvin z finančních důvodů brát vedle seriózních zakázek i menší melouchy. Proč? Jeho krásná snoubenka potřebuje peníze, jeho krásná milenka potřebuje peníze, každý potřebuje peníze. Kdo chce snadno přijít k balíku, může přijít za dobrákem Smileyem a prostě ho o něj požádat. Melvin se totiž nedokáže smířit s představou, že by ho někdo neměl rád a tak se lidem snaží za každou cenu vyhovět.

Z těchto důvodů se také připojil k menší akci svého kolegy Cisca (Lou Diamond Phillips), který naplánoval únos dcerky japonského šéfa hollywoodského studia. Nikdo nepochybuje o hladkém průběhu standardní akce, ovšem dokonalý plán bere za své ve chvíli, kdy se zdrcený otec obrátí s žádostí o pomoc na svého přítele, který je kmotrem unesené dívky. A co čert nechtěl, je také mafiánským bossem, který si pravidelně najímá Melvinovu zabijáckou partu. Konsternovaný Cisco je pověřen tím, aby vypátral a zlikvidoval únosce, tedy vlastně sám sebe. Jak se dostat ze zapeklité situace? Což takhle hodit všechno na dobráka Melvina?

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře