Zlatá výroční edice externích pevných disků Verbatim

vydáno 11. 8. 2009 | autor Verbatim | sekce Tiskové zprávy | téma Datová média

Tagy: Anniversary Edition, Dmailer, HDD, Mac, PC, pevný disk, USB, Verbatim, Verbatim Sync

Verbatim - logo

Po zlaté stezce do nové etapy

Verbatim, specialista na úložná média, představil u příležitosti svého letošního čtyřicátého výročí limitovanou edici zlatých externích pevných disků. Leskle zlaté UV pouzdro „Anniversary Edition“ v sobě skrývá 500 GB 2,5" pevný disk, který obsahuje také software pro snadné zálohování a synchronizaci dat. Disk je kompatibilní s PC a Mac a v obchodech bude k dostání od poloviny srpna po omezenou dobu za 2899 Kč.

Zálohovací software Dmailer předinstalovaný na disku je kompatibilní s PC a Mac. Jelikož jde o samorozbalovací soubor, není potřeba nic instalovat, takže zálohovat snadno a rychle zvládnou zkušení i začínající uživatelé.

Software Verbatim Sync, který je rovněž předinstalovaný na disku, zajišťuje spolehlivou synchronizaci souborů a složek, včetně kontaktů a položek v kalendáři v Microsoft Outlook a Windows Mail, dokumentů, fotografií nebo videí. To umožňuje uživatelům vzít si s sebou obsah svého PC a pokračovat v práci na jiných zařízeních. Po návratu zpět software Verbatim Sync obsah synchronizuje, takže data budou opět aktuální.

Disk je vybaven USB 2.0 portem, který se stará o napájení a přenos dat rychlostí až 480 Mbit/s. Váží pouhých 161 gramů, což jej předurčuje k mobilnímu využití.

Externí 2,5" pevný disk Verbatim "Anniversary Edition" Gold 500 GB

Do svého 40. roku existence vstoupil Verbatim jako třetí nejsilnější značka na evropském trhu digitálních úložných médií a světový lídr v oblasti optických úložných médií.

„V letech, kdy jsme vyráběli magnetofonové pásky a diskety i dnes, kdy máme v sortimentu optické disky, flash paměti, externí pevné disky a PC příslušenství si lidé značku Verbatim vždy spojovali s kvalitou a spolehlivostí. To je základem našeho úspěchu a i do budoucna chceme inovovat a dodávat na trh oblíbené spotřební i profesionální produkty,“ vysvětluje Gary Milner, prezident Verbatim EUMEA.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře