Verbatim pěchuje na své USB stále více paměti

vydáno 22. 1. 2009 | autor Verbatim | sekce Tiskové zprávy | téma IT a software, Datová média

Tagy: Executive, Mini Swivel, Store'n'Go, USB, Verbatim

Verbatim - logo

USB Drive 32GB Store'n'Go Executive a Mini Swivel

Verbatim rozšiřuje svou řadu USB Store'n'Go o dva nové USB klíče, z nichž každý je schopen pojmout až 32 GB dat – model USB Executive s výbornou rychlostí čtení i zápisu pro profesionální uživatele a model USB Mini s otočnou krytkou. S úložnou kapacitou ekvivalentní např. 45 CD, jsou oba USB disky ideální pro uživatele, kteří jsou často na cestách a potřebují s sebou nosit velké množství dat.

USB Executive a USB Mini Swivel jsou již dostupné v obchodech za doporučenou cenu 1599 Kč, resp. 1799 Kč.

Verbatim USB Mini Swivel

Disk Store'n'Go Executive USB je optimalizovaný pro maximální výkon a nabízí rychlost čtení až 200× (30 MB/s) a zápisu až 80× (12 MB/s). Stylový stříbrný design s ochranným gumovým povrchem dobře ladí s jakýmkoli notebookem či PC. Rychlost čtení u modelu USB Mini Swivel je 11 MB/s, rychlost zápisu pak 8 MB/s.

Konektor modelu USB Executive chrání výsuvný mechanismus a v případě USB Mini Swivel otočná krytka. Předinstalovaný šifrovací software u obou USB je zárukou toho, že data nepadnou do nesprávných rukou. Modrá LED dioda indikuje datové přenosy na disk nebo z něj. Stejně jako u všech ostatních produktů, nabízí Verbatim i k těmto dvěma novým produktům zákaznickou podporu zdarma.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře