Samsung ST600 rozšiřuje unikátní produktovou řadu 2View

vydáno 17. 8. 2010 | autor Samsung | sekce Tiskové zprávy | téma Foto a video

Tagy: 2View, fotoaparát, LCD, Samsung, Schneider-KREUZNACH, Smart Auto, Smart Gesture, ST500, ST550, ST600, Still & Movie

Samsung logo

Designové kovové tělo a větší přední displej zaručují modelu Samsung ST600 oblibu u spotřebitelů.

Přední světový výrobce v oblasti digitálních technologií Samsung Electronics Co., Ltd. dnes představil nejnovější přírůstek do svého portfolia fotoaparátů s předním displejem – 2View, model Samsung ST600 s rozlišením 14,2 megapixelu.

Inovace společnosti Samsung, tedy dvoudisplejové provedení přístrojů pravděpodobně budou již brzy standardem všech kompaktních fotoaparátů. Nový model staví na úspěchu přístrojů ST550 a ST500, přičemž nabízí spotřebitelům stylový design, maximum inteligentních a snadno ovladatelných funkcí, a pochopitelně revoluční technologii Samsung se dvěma LCD displeji.

Model ST600, nová vlajková loď řady fotoaparátů Samsung 2View, disponuje vylepšeným předním LCD displejem, který se aktivuje jednoduchým poklepáním. Jeho rozměr je nyní 1,8" oproti 1,5" u jeho předchůdců v řadě 2View.

Digitální fotoaparát Samsung ST600 2View

Větší LCD displej modelu ST600 vám umožní snadněji zachytit sebe samotné na snímcích i ve videosekvencích a zapojit se do děje, když můžete opustit své místo za aparátem a připojit se k přátelům či rodině před objektivem.

Přístroj 2View ST600 je k dispozici ve čtyřech stylových barvách, jasně růžové, zlaté, černé a purpurové, a je zasazen ve štíhlém elegantním kompaktním rámu s kovovým povrchem. S tímto kouskem si určitě zajistíte nepřehlédnutelnost v davu.

Vysoce kvalitní optika a snímky

Model řady 2View ST600 je vybaven vysoce kvalitním objektivem Schneider KREUZNACH, který za podpory optické a digitální stabilizace snímku pomáhá zamezit rozmazání snímků. Ve svém účinném širokoúhlém objektivu kombinuje ohniskovou vzdálenost 27 mm s 5× optickým zoomem.

Digitální fotoaparát Samsung ST600 2View

Inovativní a snadno ovladatelný

Nový model Samsung ST600 disponuje technologií Smart Auto (Still & Movie) společnosti Samsung, která umožňuje rozpoznání scény. Při aktivaci funkce Smart Auto už není třeba spoléhat při fotografování či natáčení na pouhý odhad. Funkce Smart Auto analyzuje ústřední prvky kompozice, jako jsou barva, jas, pohyb a fotografovaný objekt, a poté zvolí vhodný scénický režim, jímž lze dosáhnout nejlepšího výsledku.

Mezi další funkce, které přední LCD fotoaparátu nabízejí, patří režim autoportrét; režim pár, který automaticky pořídí snímek, jakmile rozpozná dva k sobě nakloněné obličeje; dětské nastavení, které přehraje obrazovou animaci se zvukem, jejímž smyslem je přimět malé děti usmát se do fotoaparátu; a samospoušť, která nabízí vizuální odpočítávání, aby každý fotografovaný přesně věděl, kdy se má usmívat.

Digitální fotoaparát Samsung ST600 2View

Nejnovější funkcí začleněnou do předního LCD displeje je režim výskok, vyvinutý společností Samsung. Je-li fotoaparát nastaven do režimu snímání výskoku, přední LCD displej nabídne osobám před fotoaparátem vizuální pokyn, aby vyskočili současně, a fotoaparát ST600 okamžitě vytvoří tři po sobě jdoucí snímky, aby uživatelům pomohly pořídit záběr, který opravdu zachytí fotografované osoby ve vzduchu.

Fotoaparát ST600 také obsahuje uživatelské rozhraní Smart Gesture společnosti Samsung, které umožňuje rychlý přístup k hlavním funkcím a jeho používání prostřednictvím jednoduchého naklonění přístroje nebo gesta rukou. Uživatelé mohou rychle procházet fotografie pouhým nakloněním přístroje jedním nebo druhým směrem, přejetím prstem přes obrazovku nebo zvolením příslušných fotografií k prezentaci.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře