Samsung HMX-U20: Sdílejte Full HD videa z vaší dovolené

vydáno 6. 7. 2010 | autor Samsung | sekce Tiskové zprávy | téma Foto a video

Tagy: Full HD, HDMI, HMX-U20, intelli-studio, Samsung, U20, USB, videokamera, YouTube

Samsung logo

Chystáte se v létě na dovolenou a nechce se vám tahat velkou brašnu s kamerou? Pro rychlý záznam nezapomenutelných okamžiků je tu model Samsung HMX-U20, který se vám vejde do kapsy, a navíc můžete videa ihned sdílet, například na YouTube.

Kamera Samsung U20 je tak malá, že se vám vejde nejen do ruky, ale i do nenápadně kapsy nebo kabelky. Díky o 7 stupňů nakloněnému objektivu bude vaše ruka v přirozené poloze, a tak budete moci natáčet spoustu veselých okamžiků v pohodlí. Nahrávání videí ve Full HD je samozřejmostí, stejně jako pořizování kvalitních, 10 Mpix snímků.

Videokamera Samsung HMX-U20

Radost vám jistě udělá i další bonus, který model U20 přináší. Nabízí totiž možnost sdílet videa ihned s ostatními díky tlačítku YouTube upload přímo na těle přístroje. Veselé zážitky z letních radovánek tedy budete moci okamžitě ukázat svým blízkým.

USB konektor připojení je přímo na těle přístroje, takže stačí jen připojit kameru k počítači a sdílení můžete začít! Nabíjení přes USB vám ulehčí přenos videí na maximum. Připojení k Full HD televizi je samozřejmostí díky integrovanému HDMI konektoru.

V tomto praktickém malém balení v podstatě najdete všechny vlastnosti, které mají profesionální videokamery. Mezi ně patří určitě 10× digitální zoom, hyper digitální stabilizace obrazu pro jasný záznam, stereo zvuk a program Intelli-Studio pro snadnou editaci videí. Tyto benefity vám umožní ještě větší kreativitu při zachycování jedinečných životních okamžiků.

Na dovolené tedy nemusíte mít starosti s kamerou. Model U20 nabízí nejenom přenosnost a jednoduché ovládání, ale také celou řadu všestranných funkcí jako např. časosběrný záznam, které vám umožňují snadno zaznamenávat důležité životní okamžiky tak, jak je vidíte, a sdílet je s ostatními.

Videokamera Samsung HMX-U20

Jedná se o záznam, kdy jednotlivé snímky jsou pořizovány v nastaveném časovém odstupu – 1, 5, 10 nebo 30 sekund. Můžete ho krásně využít například při natáčení oblak plujících po obloze za slunečného dne, a to ve formě krátkého videa, které lze bez problémů zhlédnout.

Nový model HMX-U20 přichází ještě s dalšími novinkami a umožňuje uživatelům využít výhod plnohodnotného 3× optického zoomu, který při zachycování jedinečných životních okamžiků otevírá prostor pro ještě větší kreativitu.

HMX-U20 natáčí ve Full HD kvalitě a současně umožňuje snímat statické fotografie až o rozlišení 10 Mpx. Díky těmto jedinečným schopnostem jak při natáčení, tak při pořizování digitálních fotografií s sebou spotřebitelé nemusí nadále nosit samostatný fotoaparát a videokameru, ale vystačí s jedinečnou kamerou Samsung HMX-U20, protože vše, co potřebují, je již k dispozici v jednom.

Doporučená MOC včetně DPH: 4790,– Kč.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře