Plán tuzemských Blu-ray filmů na září 2010

vydáno 23. 8. 2010 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: 28 dní poté, 3D, Apocalypto, Blu-ray, Bolt - pes pro každý případ, Bonton, Bontonfilm, Con Air, film, Kick-Ass, Kill Bill, Kill Bill 2, Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň, Letopisy Narnie: Princ Kaspian, Magic Box, Mars útočí!, Noční rande, Pearl Harbor, Přelet nad kukaččím hnízdem, Rande v Římě, Resident Evil: Apokalypsa, Robin Hood, Skála, Souboj titánů, Timecop, Tváří v tvář, Ukradené Vánoce, V tom domě straší!, Zvonilka

Blu-ray Disc logo

V září se konečně dočkáme ukončení obvyklé prázdninové distribuční pauzy – na našem trhu se objeví pětadvacet nových Blu-ray disků. Těšit se můžeme na kolekci Kill Bill, nejnovějšího Robina Hooda, Burtonovy hříčky Ukradené Vánoce a Mars útočí!, akční klasiku Con Air, Skála a Tváří v tvář, velkofilm Pearl Harbor a další.

V přehledu jsou jako obvykle zahrnuty tituly distributorů Bontonfilm a Magic Box. Převážnou část nabídky tentokrát tvoří katalogové tituly studia Disney / Buena Vista / Miramax, které ve světě vyšly na Blu-ray už před několika lety a většinou byly regionálně kódované. V našem Blu-ray katalogu máme podchyceny zatím jen tehdejší edice, často s PCM zvukem a MPEG-2 videem (to samozřejmě nijak nevadí). Uvidíme, v čem se budou lokální evropské mutace nakonec lišit.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Magic Box

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Zcela jistá je přítomnost české titulkové sady, naprostá většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Sennheiser má bezdrátová sluchátka, jsou i nejsou to špunty

Sennheiser má bezdrátová sluchátka, jsou i nejsou to špunty

Sennheiser na CES 2017 odhalil nová bezdrátová …

Dell představil 27palcový monitor s tenkým profilem

Dell představil 27palcový monitor s tenkým profilem

Americký Dell uvedl ještě před veletrhem CES 2017 …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.