Plán tuzemských Blu-ray filmů na únor 2011

vydáno 24. 1. 2011 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Americký gangster, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, Černočerná tma, Čivava z Beverly Hills 2, film, Já, padouch, Jíst, meditovat, milovat, Kluci nepláčou, Království, Legenda o sovích strážcích, Legenda o vášni, Magic Box, Miami Vice, Prázdniny pana Beana, Rain Man, Rallye smrti 2, Román pro muže, Secretariat, The Social Network, Wall Street: Peníze nikdy nespí, Zase ona!

Blu-ray Disc logo

V únoru se na našem trhu objeví 18 nových Blu-ray titulů a jedna kolekce. Čeká nás thriller Americký gangster, sci-fi Černočerná tma, drama Kluci nepláčou, 3D vydání animáku Já, padouch, kriminálka Miami Vice, podařený sequel Wall Street: Peníze nikdy nespí, klasika Rain Man, aktuální trhák The Social Network a další.

V přehledu jsou jako obvykle zahrnuty tituly distributorů Bontonfilm a Magic Box. Skutečnou raritou je romantické drama Legenda o vášni, jehož Blu-ray vydání bylo původně ohlášeno už v roce 2007 a od té doby bylo (po celém světě) už jen stále odkládáno.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Magic Box

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Zcela jistá je přítomnost české titulkové sady, naprostá většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře