Plán tuzemských Blu-ray filmů na říjen 2009

vydáno 21. 9. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Andělé a démoni, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, FHE, film, Forum Home Entertainment, Frankenstein, Gladiátor, Happy Feet, Kronika rodu Spiderwicků, Krvavý diamant, Lara Croft - Tomb Raider, Magic Box, Mission: Impossible III, Monstrum, Na odstřel, Nezvaná, Noc v muzeu, Noc v muzeu 2, Odstřelovač, Podfu(c)k, Polární expres, Příběh dvou sester, Rok jedna, Sněhurka a sedm trpaslíků, Tahle země není pro starý, Tanec s vlky, Vlk, X-Men Origins: Wolverine

Blu-ray Disc logo

V říjnu se na pultech našich obchodů objeví dvaadvacet Blu-ray filmů. Mimo jiné se můžeme těšit na blockbustery Andělé a démoni, Gladiátor, X-Men Origins: Wolverine, Monstrum nebo Tanec s vlky, nebudou chybět silné katalogové titulky a naprostou lahůdkou je Blu-ray/DVD kombo animované klasiky všech klasik studia Disney.

Bontonfilm opět pokračuje v „recyklační“ taktice, kdy na trh znovu uvádí ty nejstarší Blu-ray filmy, které u nás vůbec vyšly – ale s nově přidaným českým dabingem. Tyto nové edice (tentokrát jsou celkem tři) jsou o něco dražší, než původní disky, obsahující pouze titulky – ty se totiž v rámci slevových akcí BD Mánie jako první propadly pod 500 korun.

V přehledu jsou jako obvykle zahrnuty tituly distributorů Bontonfilm a Magic Box, jeden titul tentokrát přináší i Forum Home Entertainment – jeden z potenciálně obchodně nějúspěšnějších Blu-ray disků, jaké vůbec mohou existovat.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Nové edice s českým dabingem:

Magic Box

Forum Home Entertainment

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Naprosto jistá je přítomnost české titulkové sady, většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře