Plán tuzemských Blu-ray filmů na prosinec 2010

vydáno 1. 12. 2010 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: 3D, 3D Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, Bonton, Bontonfilm, film, Magic Box

Blu-ray Disc logo

V prosinci se na našem trhu objeví 15 nových Blu-ray titulů (z toho 5 ve 3D), dvě kolekce (kompletní Shrek a Dannyho parťáci), jedna minisérie (The Pacific) a „kufříková“ edice letošního hitu Počátek. Co na vás tedy může čekat pod vánočním stromečkem? Psycho, Salt, Blade Runner, Kuky se vrací, Čarodějův učeň a další…

V přehledu jsou jako obvykle zahrnuty tituly distributorů Bontonfilm a Magic Box. U některých disků už je jisté, že se na našem trhu letos nestihnou objevit (např. A.I. Umělá inteligence), nicméně vycházíme z distribučních podkladů, takže je v přehledu ponecháváme.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Magic Box

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Zcela jistá je přítomnost české titulkové sady, naprostá většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Související články a trailery

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře