Plán tuzemských Blu-ray filmů na prosinec 2009

vydáno 23. 11. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, Buena Vista, Disney, FHE, film, Final Fantasy, Final Fantasy VII, Final Fantasy VII: Advent Children, Forum Home Entertainment, G. I. Joe, G.I. Joe: The Rise of Cobra, Hanebný pancharti, Inglourious Basterds, Magic Box, Paramount, Paramount Pictures, Pařba ve Vegas, Sex, Lies, and Videotape, Sex, lži a video, Sony Pictures, The Hangover, Universal, Universal Pictures, Universal Studios, Up, Vzhůru do oblak, Warner Bros.

Blu-ray Disc logo

V listopadu se na pultech našich obchodů objeví pouhých šest Blu-ray filmů – vánoční svátky si vyberou svou daň. Těšit se můžeme na zajímavou komedii Pařba ve Vegas, animák Final Fantasy VII, Sodeberghovu prvotinu Sex, lži a video, akční blockbuster G. I. Joe, aktuální pixarovku Vzhůru do oblak a chybět nebudou ani Hanebný pancharti Quentina Tarantina.

Bontonfilm stále pokračuje v „recyklační“ taktice, kdy na trh znovu uvádí ty nejstarší Blu-ray filmy, které u nás vůbec vyšly – ale s nově přidaným českým dabingem. Tyto nové edice (tentokrát jsou dvě) jsou ovšem o něco dražší, než původní disky, obsahující pouze titulky – ty se totiž v rámci slevových akcí BD Mánie jako první propadly pod 500 korun.

V přehledu jsou jako obvykle zahrnuty tituly distributorů Bontonfilm, Magic Box a Forum Home Entertainment.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Nové edice s českým dabingem:

Magic Box

Forum Home Entertainment

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Naprosto jistá je přítomnost české titulkové sady, naprostá většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře