Plán tuzemských Blu-ray filmů na prosinec 2008

vydáno 28. 11. 2008 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Akta X, Batman začíná, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, Červený pás, Dostaňte agenta Smarta, film, Francouzská spojka, Horton, Hulk, Jak ukrást nevěstu, Kurýr 2, Magic Box, Matrix, Mumie, První neděle, Svůdné zombie, Temný rytíř, V jako Vendeta, Wanted

Blu-ray Disc logo

V prosinci se na pultech tuzemských obchodů objeví dvacet nových Blu-ray titulů. Díky distributorům se můžeme těšit na Francouzskou spojku nebo Wanted, hlavním trhákem ale jistě bude trilogie Matrix, Batman začíná a především Temný rytíř.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

Bontonfilm

V prosincovém plánu Bontonfilmu se vedle novinek objevují i některé tituly z minulého měsíce, které v důsledku změn dosud nevyšly. Stejně tak je možné, že se ani v prosinci nestihnout všechny ohlášené tituly objevit včas.

Akta X: Chci uvěřit (X-Files, The: I Want to Believe, 2008) Francouzská spojka (The French Connection, 1971) Svůdné zombie (Zombie Strippers, 2008) Wanted (2008)
Francouzská spojka 2: Dopadení (French Connection II, 1975) Hulk (2003) Červený pás (Redbelt, 2008) Neuvěřitelný Hulk (Incredible Hulk, The, 2008)

Magic Box

Magic Box má i tento měsíc kvalitní nabídku – minule to byl kompletní Harry Potter, tentokrát trilogie Matrix, Batman začíná a Temný rytíř. Už dopředu lze říct, že se bude jednat o prodejně velmi úspěšné tituly.

Batman začíná (Batman Begins, 2005) Dostaňte agenta Smarta (Get Smart, 2008) Temný rytíř (Dark Knight, The, 2008) V jako Vendeta (V for Vendetta, 2005)
Matrix (Matrix, The, 1999) Matrix Reloaded (Matrix Reloaded, The, 2003) Matrix Revolutions (Matrix Revolutions, The, 2003)

Data vydání titulů obou distributorů jsou pouze předběžná a zřejmě se budou měnit, stejně tak nejistá je samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené. Jisté jsou české titulky, naprostá většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale není jistá přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí se tedy nelze vůbec spolehnout.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře