Plán tuzemských Blu-ray filmů na leden 2011

vydáno 4. 1. 2011 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova | 1 komentář

Tagy: 3D, 3D Blu-ray, A.I. Umělá inteligence, Blu-ray, Blu-ray 3D, Bonton, Bontonfilm, Červený drak, Demolition Man, Drak přichází, film, Gangsteři, Já, padouch, Karate Kid, Kobra, Lovecká sezóna 3, Machři, Magic Box, Mariňák, Mr. Bean: Největší filmová katastrofa, Panna nebo orel, Resident Evil: Afterlife, Život brouka

Blu-ray Disc logo

V lednu se na našem trhu objeví 15 nových Blu-ray titulů, z toho jeden ve 3D. Těšit se můžeme například na remake Karate Kid, animák Život Brouka, „kanibalský“ thriller Červený drak, válečné drama Mariňák, zombie horor Resident Evil: Afterlife 3D, akční klasiku Kobra, animovanou komedii Já, padouch a další.

V přehledu jsou jako obvykle zahrnuty tituly distributorů Bontonfilm a Magic Box. Některé disky se na našem trhu měly objevit už před časem (např. A.I. Umělá inteligence), snad se jich tedy tentokrát skutečně dočkáme.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Magic Box

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Zcela jistá je přítomnost české titulkové sady, naprostá většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Re: Plán tuzemských Blu-ray filmů na leden 2011

Vložil DTS-HD Master Audio (bez ověření), 4. Leden 2011 - 15:40

Obrázek uživatele DTS-HD Master Audio

Demolition Man !!! Paráda! Nejvtipnější Sly. A spolu s The Last Boy Scout(se Soukupem, s Pyškem už je to suchý) jeden z nejvtipnějších dabingů.