Plán tuzemských Blu-ray filmů na duben 2009

vydáno 23. 3. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova | 1 komentář

Tagy: Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, Cesta domů, Cirque du Soleil: Midnight Sun, Do naha!, film, Jedinečný, King Kong, Labyrint lží, Madagaskar 2, Magic Box, Město duchů, Rachel se vdává, Rambo: Do pekla a zpět, Rande na jednu noc, Tobruk, Top Gun, Univerzální voják: Zpět v akci, X-Men, X-Men 2, X-Men: The Last Stand, Zrcadla

Blu-ray Disc logo

V dubnu se na pulty tuzemských obchodů chystá osmnáct nových Blu-ray titulů, hlavně díky společnosti Bontonfilm (třináct filmů). Bohužel se většinou nejedná o nijak zásadní tituly – za zmínku stojí především trilogie X-Men, thriller Labyrint lží, Rambo: Do pekla a zpět, klasika Top Gun a King Kong Petera Jacksona.

Do oběhu se dostanou také dva další filmy domácího původu – válečné drama Tobruk a komedie Nestyda (v dubnu pouze pro půjčovny, do prodeje jde až na začátku května), které loni absolvovaly úspěšné tažení po kinosálech. Snaha je to sice chvályhodná, nicméně ji trochu kazí nulová bonusová výbava obou disků, která je u tuzemských snímků bohužel obvyklá.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Magic Box

Data vydání titulů obou distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Naprosto jistá je přítomnost české titulkové sady, většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Re: Plán tuzemských Blu-ray filmů na duben 2009

Vložil Tomáš Pučík (bez ověření), 23. Březen 2009 - 17:18

Obrázek uživatele Tomáš Pučík

Vychází i pěkná série X-men, to se těším. :)