Plán tuzemských Blu-ray filmů na červen 2010

vydáno 24. 5. 2010 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: 48 hodin v Paříži, Armageddon, Auta, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, Dumbo, film, Gladiátor, Kniha přežití, Lítám v tom, Magic Box, Michael Jackson: Moonwalker, Mizerové, Morganovi, Muž s cejchem smrti, Náhradníci, Porota, Přeber si to, Přeber si to znovu, Pro pár dolarů navíc, Ratatouille, Sexbomba od vedle, Starý páky, Taxi, Tombstone, Toy Story, Zataženo, občas trakaře

Blu-ray Disc logo

V červnu se na pultech našich obchodů objeví čtyřiadvacet Blu-ray filmů. Radost budou mít zejména příznivci animáků – konečně k nám totiž dorazí Toy Story 1 a 2, Auta, RatatouilleDumbo. Mezi další trháky budou jstě patřit Mizerové, Pro pár dolarů navíc, Armageddon, 48 hodin v Paříži, Lítám v tom nebo Michael Jackson: Moonwalker.

V přehledu jsou jako obvykle zahrnuty tituly distributorů Bontonfilm a Magic Box; druhý jmenovaný u nás od května nově zastupuje i Blu-ray tituly studia Disney / Buena Vista a jak je vidět, opravdu se snaží.

TIP: Chcete mít vždy přehled o připravovaných tuzemských titulech ve vysokém rozlišení? Sledujte kalendář Blu-ray filmů a nic vám neujde!

DVDobchod.cz - logo

Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Bontonfilm

Magic Box

Data vydání titulů všech distributorů jsou pouze předběžná a mohou se změnit, stejně tak nejistá je v tuto chvíli i samotná skladba titulů. Přesto jsou všechny tyto nové tituly zařazeny do kalendáře jako potvrzené (kromě dvou výše zmíněných výjimek). Zcela jistá je přítomnost české titulkové sady, naprostá většina disků ale bude mít i český dabing. Podrobnosti o výbavě a technické údaje budou doplněny v okamžiku fyzické dostupnosti na našem trhu.

Některé z těchto filmů jsou už v současné době dostupné v zahraničí. Ani v případě importu ze stejného regionu (B, především Velká Británie) ale nelze zaručit přítomnost české jazykové podpory, některé tituly z regionu A (USA) pak dokonce v evropských přehrávačích nejdou vůbec přehrát. Na import ze zahraničí tedy nelze spoléhat.

DVDobchod.cz - logo

TIP: Všechny připravované tituly si můžete za skvělé ceny už teď předobjednat například v e-shopu DVDobchod.cz.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře