Philips začíná aktualizovat televize na Android 7.0

vydáno 20. 10. 2017 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma Televizory

Tagy: aktualizace, Android 7.0, Android TV, Philips, Smart TV, update

Některé televize značky Philips s operačním systémem Android TV se v nejbližší době dočkají významné softwarové aktualizace.

Android 7.0 jim přidá některé nové funkcionality, jako například podporu Chromecastu 4K a HLG HDR, jakož i HDR a Dolby Digital Plus pro aplikaci Amazonu.

Samotná aktualizace již sice začala, nicméně všichni uživatelé se jí zatím nedočkali – vzhledem k náročnosti celé akce se nová verze systému do všech regionů dostane až v průběhu následujících týdnů či dokonce měsíců.

Jak již bylo řečeno, získávají podporované televizory funkci HLG (Hybrid Log Gamma), což je HDR formát pro živé vysílání a streaming. Další novinkou je podpora zařízení Chromecast 4K od Googlu, což znamená, že když budete streamovat video ze 4K zdrojů typu YouTube nebo Netflixu, dočkáte se plného dostupného rozlišení. Kromě toho Philips oznámil, že update přinese i podporu HDR a Dolby Digital Plus pro blog Amazon Video.

Některé nové funkce se týkají specificky značky Philips, jiné jsou nedílnou součástí aktuální verze platformy Android TV. K těm patří například obraz v obraze nebo nahrávání v aplikacích. Kromě toho bude na jedné televizi možné používat více uživatelských účtů Googlu.

Zdroj: FlatpanelsHD

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Mitchell & Johnson 800: hi-fi produkty vyrobené v Británii

Mitchell & Johnson 800: hi-fi produkty vyrobené v Británii | 32 komentářů

Společnost Mitchell & Johnson svojí sérií hi-fi …

OnePlus vstupuje na trh televizí

OnePlus vstupuje na trh televizí | 30 komentářů

Společnost OnePlus, která je známá svými smartphony, …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.