Nový konvertibilní notebook řady TravelMate od Aceru

vydáno 3. 2. 2017 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma IT a software

Tagy: Acer TravelMate Spin B1, konvertibilní notebook, laptop, tablet, Windows 10 Pro

Firma Acer na akci BETT 2017, konané mezi 25. a 28. lednem v Londýně, uvedla univerzální konvertibilní notebook-tablet s označením TravelMate Spin B1.

Zařízení, určené specificky (ale nejen) pro studenty, je osazeno 360stupňovými panty, a tak je možné jej využívat ve čtyřech různých režimech – notebook, displej, stan a tablet. Novinka se chlubí zvláště robustní konstrukcí – obrazovka je odolná vůči tlaku a klávesnice zase vůči polití. Což se do školy docela hodí.

Konvertibilní notebook Acer TravelMate Spin B1 je vybaven 11,6palcovým displejem a běží na systému Windows 10 Pro. Výhodou je i dlouhá výdrž baterie, která je výrobcem udávána až do 13 hodin.

Součástí balení je i stylus, který podporuje technologii Windows Ink pro intuitivní zápis poznámek, úpravu dokumentů nebo kreslení. Kromě toho je studentům-uživatelům k dispozici přímý přístup k programu Microsoft OneNote jediným kliknutím stylusem, a to i z uzamčené obrazovky. Pro interakci mezi studenty a jejich vyučujícími pak k výbavě patří taktéž software Acer TeachSmart.

V oblasti konektivity oplývá zařízení rychlým dvoupásmovým bezdrátovým připojením 2×2 MIMO 802.11ac, technologií Bluetooth 4.0, dvěma porty USB 3.0, jedním USB 2.0 a jedním HDMI. Dostupný je taktéž 3,5mm jack na sluchátka či čtečka SD karet.

Zdroj: TZ Acer

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Nové LCD TV střední třídy od Sony jsou tu

Nové LCD TV střední třídy od Sony jsou tu

Evropská pobočka Sony představila nové televize …

Spotify ruší integraci s některými staršími audio zařízeními

Spotify ruší integraci s některými staršími audio zařízeními

Máte předplacenou streamovací službu Spotify a …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.