Nové přenosné reproduktory JBL mají stát do tisícovky

vydáno 5. 8. 2018 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma Hi-Fi audio

Tagy: Bluetooth, JBL Clip 3, JBL GO 2, JBL Xtreme 2, přenosné, reproduktory, vodotěsnost

Hudby není nikdy dost, byť v čase sportovních svátků na ni příliš času není. V této souvislosti někomu možná přijde vhod přenosný reproduktor.

Významné portfolio bezdrátových přenosných reproduktorů má i značka JBL (patřící pod firmu Harman), která teď v červenci představila svoje nejnovější modely v tomto segmentu.

Tím prvním je Bluetooth reproduktor velikosti dlaně s názvem JBL GO 2, který ve Velké Británii stojí 30 liber (v přepočtu necelých 900 korun), je vodotěsný dle standardu IPX7, je vybaven pro přijímání hovorů a nabízí 5 hodin přehrávání hudby na jediné nabití. K dispozici je ve 12 barevných provedeních od žluté, modré a oranžové po ezoteričtější „skořici políbenou sluncem“ a „perlové šampaňské.“

Další na řadě je JBL Clip 3 (50 liber), který pro změnu nabízí 10 barevných provedení a pokud jde o specifikace, je na tom podobně jako jeho levnější sourozenec. Jen má navíc karabinku a čas přehrávání rozšiřuje na 10 hodin.

Pak tu máme JBL Xtreme 2, nástupce modelu Xtreme, který se dočkal slušného přijetí kritiky. Novinka za 279 liber je vybavena karabinkou, otvírákem lahví v řemínku na přenášení a vodotěsným designem (IPX7).

Reproduktor Xtreme 2 nabídne 15 hodin přehrávání, nabíjecí port USB, výbavu pro telefonování a podporu technologie JBL Connect+ pro bezdrátové propojení s dalšími kompatibilními reproduktory. K dispozici je v černé, zelené nebo modré barvě.

Zdroj: What Hi-Fi?

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Panasonic má UHD Blu-ray přehrávač s HDR10+ a Dolby Vision

Panasonic má UHD Blu-ray přehrávač s HDR10+ a Dolby Vision | 1 komentář

Model Panasonic UB820 (UB824) je dostupný v Evropě. Jde o …

Bang & Olufsen končí s ikonickým designem televizí

Bang & Olufsen končí s ikonickým designem televizí | 1 komentář

Společnost Bang & Olufsen ukončuje výrobu jednoho z …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.