Nová technologie objektivů Samsung pro fotoaparáty řady NX

vydáno 23. 3. 2010 | autor Samsung | sekce Tiskové zprávy | téma Foto a video

Tagy: CES 2010, fotoaparát, NX, NX10, objektiv, Samsung, Super Zoom

Samsung logo

S generací osmi nových objektivů pokračují inovace fotoaparátů NX10.

Společnost Samsung Digital Imaging, přední výrobce a uznávaný inovátor v oblasti digitálního zpracování obrazu, ohlásila několik nových přírůstků ke své revoluční technologii objektivů pro fotoaparáty řady NX, které budou uvedeny na trh v roce 2010.

Řadu původních objektivů, mezi něž patřil plochý objektiv (pancake), objektiv se standardním zoomem a objektiv s teleskopickým zoomem, uvedenou spolu s fotoaparátem Samsung NX10 na veletrhu CES doplní letos dalších pět objektivů. V roce 2010 tak bude možné vybavit fotoaparáty NX celkem osmi objektivy navrženými přímo na míru.

Všechny objektivy jsou navrženy tak, aby uživatelům při fotografování umožnily co možná nejlepší zážitky. Pokročilé inteligentní technologie objektivů systému NX se postarají o technickou stránku akce, uživatel se může soustředit na tvořivou část a fotografování si vždy dokonale užít.

Objektiv Samsung SCH-B ø58

Fotoaparát Samsung NX10 se pyšní kompaktním, elegantním designem a je zároveň velmi lehký. Nová technologie, která patří mezi nejpokročilejší na trhu, nyní zaručuje, že fotograf nikdy nepromešká kreativní okamžik, i kdyby trval pouze zlomek vteřiny.

Podle spotřebitelského průzkumu provedeného společností Samsung žádají uživatelé pohodlné a snadno použitelné funkce, které díky inovativnímu pojetí zaručí kreativní svobodu a kvalitu odpovídající ceně.

Inteligentní objektivy Samsung tyto potřeby uživatelů naplňují, neboť ve spojení s elegantním, odolným a snadno přenosným kompaktním fotoaparátem NX10 v bezzrcátkovém provedení zaručují nejvyšší kvalitu fotografií.

Nová technologie objektivů se opírá o silné zázemí společnosti Samsung v oblasti technologií a inovací a je navržena tak, aby splňovala mezi uživateli široce rozšířený požadavek na snadnou ovladatelnost.

Digitální fotoaparát Samsung NX10

Osm objektivů se může pyšnit jedinečnými prvky i designem, což umožňuje jejich jednoduché použití a zároveň profesionální kvalitu fotografií. Objektivy byly vyvinuty tak, aby se vyznačovaly specifickými vlastnostmi. Ty přímo odpovídají nárokům a přáním uživatelů, jež vyplynuly z průzkumu.

Uživatelé si přáli malé a snadno přenosné objektivy, které budou zároveň stylové a vzhledově výjimečné. Společnost Samsung proto vytvořila objektivy s kompaktním zoomem, širokoúhlé objektivy a ploché (pancake) objektivy, které se vyznačují vynikajícími optickými parametry a přitom nejsou tak objemné, jako jiné objektivy dostupné na trhu.

Jsou ideální, potřebuje-li uživatel vzít objektiv naprosto kamkoli, a zároveň si jím přeje i stylově doplnit svůj fotoaparát NX10 s kompaktním a elegantním designem.

Pokud uživatelé chtějí snímky ozvláštnit specifickými vlastnostmi, jako je určitý stupeň ostrosti nebo hloubka perspektivy, mohou využít objektivy s teleskopickým zoomem, makro objektivy nebo dva typy objektivů se standardním zoomem.

Objektiv Samsung SCH-B ø52

Tyto objektivy společnosti Samsung obsahují intuitivní technologie, jsou optimalizované pro profesionální fotografování a poskytují špičkový výkon.

Samsung dále zjistil, že mnoho spotřebitelů očekává kvalitní a odolný univerzální objektiv, který bude bezchybně fungovat při využití k mnoha různým účelům. V takovém případě je skvělou volbou objektiv Super Zoom.

Samsung NX10 je zástupcem zcela nové kategorie digitálních fotoaparátů a nejnovější řada objektivů poskytuje uživatelům podmínky pro plný rozvoj vlastní kreativity. Díky ní mohou začlenit technologie svým vlastním způsobem do každodenního života.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře