Nová řada televizních stolků Sony RHT-G

vydáno 25. 3. 2009 | autor Sony | sekce Tiskové zprávy | téma Hi-Fi audio

Tagy: Audio Control, BRAVIA Sync, DIGITAL MEDIA PORT, DMPORT, HDMI, One-Touch-Play, RHT, RHT-G, RHT-G1550, RHT-G550, RHT-G950, S-Force PRO Front Surround, S-Master, Sony

Sony - logo

Prostorový zvuk domácího kina ukrytý v televizním stolku

  • Vícekanálový audiosystém pro domácí kino s digitálním zesilovačem S-Master
  • 3 modely pro televizory nejrůznějších velikostí
  • 3 HDMI™ vstupy a funkce BRAVIA Sync pro použití s jediným dálkovým ovladačem a ovládané jedním tlačítkem

Elegantní a dokonale nenápadný design, to je nová řada systémů vícekanálového prostorového zvuku RHT-G od Sony vkusně ukrytých do televizního stolku. Ideální řešení pro každého, kdo chce sledování domácího kina rozšířit o kvalitní zvukový zážitek bez viditelných reproduktorů nebo kabelů.

Tři nové modely stolků umožňují použití s celou řadou televizorů. Model RHT-G950 je navržen pro televizory s úhlopříčkou 40–46 palců, RHT-G1550 se výborně hodí pro vetší přístroje s úhlopříčkou 46–55 palců, RHT-G550 pak pro 32–40 palců.

Televizní stolek Sony RHT-G950

RHT-G950 i RHT-G1550 obsahují šestikanálovou sadu reproduktorů o celkovém zvukovém výkonu 470 resp. 550 W. Menší RHT-G550 nabízí čtyřkanálové audio o celkovém výkonu 330 W.

Modely RHT-950 a RHT-550 mají navíc speciální konstrukci, která šetří místo. Úprava zadní stěny umožňuje zasunout stolek lépe do rohu místnosti. Kvalitní lesklý povrch a skleněná horní deska propůjčují stolku stylový, a zároveň nenápadný vzhled. Promyšleně uložené kabely jsou na první pohled skryté a přehledně uspořádané vzadu.

Vnitřní uspořádání reproduktorů je optimalizováno pro prostorový zvuk. Úhel mezi středovým reproduktorem a periferními jednotkami je propočítán tak, aby zajišťoval lepší oddělení předních a zadních složek prostorového efektu. Zdokonalená technologie Sony S-Force PRO Front Surround společně s fyzickým uspořádáním reproduktorů poskytuje skutečně plný prostorový zvuk obklopující posluchače ze všech stran i bez klasického umístění zadních reproduktorů.

Televizní stolek Sony RHT-G550

Digitální zesílení a zpracování zvukového signálu S-Master nabízí dokonale přesnou reprodukci a bohatý, strukturovaný zvuk bez nežádoucího šumu. Díky vlastnostem a funkcím, jako je subwoofer s tlumením vibrací nebo speciální „noční režim“ s potlačenými basy, poskytuje jednotka za všech okolností (při jakékoli úrovni hlasitosti) skutečně kvalitní zvuk.

Výběr z celkem 12 zvukových režimů (např. Film, Sport, Zprávy, Rock, Jazz a Vážná hudba) nabízí velkou flexibilitu a zajišťuje odpovídající zvuk při jakémkoli použití. Kromě kvalitního domácího kina a hraní her mezi tyto možnosti patří i poslech rozhlasu (díky integrovanému FM/AM tuneru).

Používání audiosystémů RHT-G zjednodušuje technologie BRAVIA Sync, která umožňuje ovládání více A/V komponentů propojených přes HDMI pomocí jediného dálkového ovladače. Funkce zapnutí jedním tlačítkem (One-Touch Play) zapne televizor i audiosystém a automaticky zvolí požadovaný přehrávač nebo jiné HDMI zařízení. Audio Control přepíná podle potřeby mezi reproduktory televizoru a audiosystému stolku. Systém Power Off automaticky vypne audiosystém a připojené komponenty při vypnutí televizoru.

Televizní stolek Sony RHT-G1550

Dostatečné množství vstupů zajišťuje pohodlné používání a flexibilitu. Tři HDMI vstupy pro nejrůznější A/V zařízení včetně DVD a Blu-ray™ přehrávačů nebo herní konzoly PLAYSTATION®3 a speciální Digital Media Port pro přístup k hudebním souborům uloženým na externích zařízeních, jako je Walkman®, počítač, mobilní telefon nebo iPod®.

Řada RHT-G skvěle doplňuje LCD televizory BRAVIA LCD jak svými funkcemi, tak svým vzhledem.

Modely RHT-950 a RHT-1550 budou v obchodech k dostání v květnu, RHT-550 v červenci.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Ochrana proti výpadku napájení u velmi důležitých provozů

Ochrana proti výpadku napájení u velmi důležitých provozů

Datacentrum je zvláštním druhem provozu, který sice nic …

Recenze: UPS CyberPower CP900EPFCLCD

Recenze: UPS CyberPower CP900EPFCLCD

Dlouhý název záložního zdroje jako by napovídal, že …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře