LG HB45E - mnohostranné domácí kino s otočnými reproduktory

vydáno 15. 4. 2010 | autor LG Czech | sekce Tiskové zprávy | téma Přehrávače, Hi-Fi audio

Tagy: BD-Live, Blu-ray, CIFS, Common Internet File System, Digital Living Network Alliance, DivX HD, DLNA, domácí kino, FAT32, HB45E, iPhone, iPod, LG, LG Electronics, LG Sound Gallery, MKV, NTFS, přehrávač, Wi-Fi

LG logo

Reproduktory se natáčejí za účelem vytvoření dokonalého zážitku z poslechu v jakékoli místnosti.

Společnost LG Electronics, hlavní hráč na globálním trhu s plochými panelovými displeji a audio-video zařízeními, ohlásila uvedení systému domácího kina HB45E. Toto Blu-ray domácí kino je mnohostranné a jedinečně stylové. Má reproduktory, které se dají natáčet a uzpůsobovat za účelem vytvoření optimálního zážitku z poslechu v jakékoli místnosti a výkonný subwoofer pro přinášení plného zvuku.

HB45E je kompletní 2.1-kanálové domácí kino s Blu-ray přehrávačem vestavěným do jeho přijímače, který může buď ležet horizontálně nebo stát vertikálně tak, že se hodí k jakémukoli uspořádání v jakékoli domácnosti.

Dva hlavní reproduktory se pěkně vyjímají na lesklých černých podstavcích a jejich mřížky jsou vyrobeny z krásného odolného děrovaného kovu. V polovině obou předních reproduktorů a subwooferu je horizontální stříbrný pruh. Horní část každého reproduktoru se dá natáčet doleva nebo doprava za účelem přizpůsobení výstupního zvuku jakékoli místnosti.

„Naše domácí kino HB45E je mnohostranné, pokud jde o zvuk, konfiguraci a obsah,“ prohlásil Robert Šiml, Senior Sales Manager CE společnosti LG Electronics CZ. „Přední reproduktory se natáčejí a přizpůsobují se jakékoli místnosti. Přijímač buď stojí vertikálně nebo leží horizontálně a jeho prostřednictvím máte přístup k neomezenému obsahu ze své domácí mediální knihovny nebo z webu.“

Domácí Blu-ray kino LG HB45E

Kromě Blu-ray možností se LG HB45E také dokáže bezdrátově připojit k rozsáhlé knihovně audio, video a multimediálního obsahu prostřednictvím Wi-Fi. BD-Live 2.0 obohacuje Blu-ray disky a poskytuje přístup k doplňkovému obsahu týkajícímu se daného filmu. Partnerství s poskytovateli obsahu, jako je YouTube, do Vašeho obývacího pokoje přináší nekonečný proud zábavy.

Kompatibilita s DLNA (Digital Living Network Alliance) a CIFS (Common Internet File System) systému HB45E umožňuje připojení k domácí hudební knihovně uložené v jiném kompatibilním paměťovém zařízení nebo v počítači. Tohle domácí kino s nekonečnými možnostmi připojení dokonce obsahuje i dokovací stanici pro iPod nebo iPhone za účelem pohodlného přístupu k přenosné hudební sbírce.

Kromě otočných reproduktorů, díky nimž systém zní co nejlépe v jakékoli místnosti, LG do HB45E zahrnula svou nejnovější technologii zpracování zvuku. Její součástí je LG Sound Gallery se sedmi přednastaveními ekvalizéru včetně Natural Plus, Game Equalizer, Night Mode, Clear Voice, Bass Blast, MP3 Up-Scaling a VSM Plus.

Mnohostranný systém LG HB45E je domácí kino o výkonu 400 wattů s nekonečnými možnostmi. V České republice bude k dostání od května za 12999 Kč.

Specifikace

 • Výstupní výkon 400W
 • Kompaktní design
 • Dvojí možné uspořádání hlavní jednotky (vertikální/horizontální)
 • Dva otočné reproduktory
 • LG Sound Gallery
 • BD-Live & Bonus View
 • Přehrávání Blu-ray disků v 1080p Full HD
 • DLNA / CIFS
 • TV Sound ez Setup (Optical In)
 • Dokovací stanice a nabíječ pro iPod / iPhone
 • DivX HD / MKV Playback
 • Přehrávání z externích HDD (FAT32, NTFS)

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře