HTC U11 Plus bude voděodolný smartphone s vyspělou technikou

vydáno 22. 10. 2017 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma Mobilní telefony

Tagy: @evleaks, Android 8.0 Oreo, Evan Blass, HTC U11 Plus, HTC U11+, smartphony

Společnost HTC se již brzy (konkrétně 2. listopadu) chystá uvést nový smartphone U11 Plus (někdy také uváděný jako U11+). Nyní se dozvídáme další podrobnosti…

…které, ač pocházejí z neoficiálních zdrojů, jsou dostatečně důvěryhodné, neboť jejich původcem není nikdo jiný než Evan Blass (@evleaks), který se skoro nikdy nemýlí.

Blass uvádí, že novinka bude odolná proti prachu a vodě podle standardu IP68 a díky tomu bude ještě odolnější než již uvedený model HTC U11. Chystanou novinku tak ponoříte až na 30 minut do hloubky 1,5 metru a nemělo by se jí nic stát.

Podle Blasse bude HTC U11 Plus vybaven také technologiemi Edge Sense (citlivost při stlačení hran, což umožňuje alternativní aktivaci různých funkcí), Boom Sound pro lepší zvuk či Quick Charge 3.0 pro rychlé nabíjení baterie (s kapacitou 3 930 mAh). Telefon dále nabídne zadní fotoaparát s rozlišením 12 MP a clonovým číslem f/1.7 i duálním bleskem. Fotoaparát přední dostane rozlišení 8 megapixelů. Pokud jde o displej, ten by měl mít úhlopříčku šest palců a rozlišení 1 440×2 880 pixelů v poměru 18:9, tedy 2:1.

Pod kapotou má tepat high-endový čipset Qualcomm Snapdragon 835, který bude dle varianty doplněn o 4 GB RAM a 64GB úložiště nebo 6 GB RAM a 128GB úložiště. Obě varianty by měly být rozšiřitelné díky microSD slotu. Celé to poběží na Androidu 8.0 Oreo.

Zdroj: Phone Arena

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Mitchell & Johnson 800: hi-fi produkty vyrobené v Británii

Mitchell & Johnson 800: hi-fi produkty vyrobené v Británii | 1 komentář

Společnost Mitchell & Johnson svojí sérií hi-fi …

OnePlus vstupuje na trh televizí

OnePlus vstupuje na trh televizí | 12 komentářů

Společnost OnePlus, která je známá svými smartphony, …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.