Harry Potter v jednatřicetidiskové edici

vydáno 5. 3. 2012 | autor Štěpán Čermák | sekce Novinky | téma 3D, Filmy, Ze světa | 2 komentáře

Tagy: 3D, Blu-ray, Blu-ray 3D, Harry Potter, Warner Bros

Harry Potter (Wizard Collection, Blu-ray)

S koncem kouzelnické série o Harrym Potterovi bylo jasné, že dříve nebo později začnou přicházet „ultimátní kolekce“ všech dostupných dílů, s jejichž pomocí se bude studio snažit vyždímat z fanoušků další a další penízky.

Minulý rok se proto série nejdříve objevila v laciném balení a bez většiny bonusových materiálů, aby se pak Warneři mohli představit s ultimátní edicí. Nazvali jí Čarodějnickou kolekcí a tahle krabice v sobě bude skrývat neuvěřitelných jednatřicet disků.

Limitované (a číslované) balení přinese všechny díly ve všech dostupných verzích (tedy sestřizích i rozměrech), všechny dosud dostupné dokumenty včetně několika nových (v balení by se mělo objevit pět hodin dosud neviděných featurettů) a spousty pamětních předmětů jako concept-arty, mapu Bradavic apod.

Harry Potter (Wizard Collection, Blu-ray)

Warneři zatím neprozradili, kdy přesně se edice na pultech obchodů objeví (víme jen, že letos), připravili nás však alespoň na cenu, která se vyšplhala k obdivuhodným $499.99. To je téměř deset tisíc korun. Na Amazonu se sice dá box-set objednat za rozumnějších $349, pokud se ale rozhodnete k odvážnému importu, vzhledem k poštovnému a celním přirážkám s těmi deseti tisíci stejně počítejte. U nás se docela jistě podobná edice neobjeví. Jestli si potterovské mega-balení hodláte koupit, se tentokrát asi nemá smysl ptát. Ale balení je to pěkné, že?

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Re: Harry Potter v jednatřicetidiskové edici

Vložil Hexxis (bez ověření), 9. Březen 2012 - 14:26

Obrázek uživatele Hexxis

Mě se více libila edice s hradem =) ale to je otázka vkusu

Re: Harry Potter v jednatřicetidiskové edici

Vložil st39.6, 9. Březen 2012 - 14:48

Obrázek uživatele st39.6

ta byla super, ale nebyly v ni vsechny filmy, ne? … kazdopadne vsechno je to strasne draha sranda :(