Google chtěl k Pixelům přibalit prémiové špunty

vydáno 30. 10. 2017 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma Mobilní telefony

Tagy: Android, balení, Google Pixel 2, prémiová sluchátka, smartphony, špunty, Verizon

Muž jménem Lucas Everett si u amerického operátora Verizon koupil Pixel 2 a po jeho rozbalení se nestačil divit. V krabici totiž kromě něj byl i připravený plastový výřez na sluchátka.

Ta ale součástí balení nebyla, ačkoliv v přiložené brožuře jste se mohli dočíst, že se v krabici nacházejí. K telefonu se měla připojovat přes port USB typu C a měla mít stejnou nastavitelnou smyčku jako Google Pixel Buds. Kromě toho měla na kabelu disponovat ovladači hlasitosti.

Jak jsme již zmínili, navzdory přípravě pro toto příslušenství a instrukcí přibalených v krabici se Lucas Everett svých sluchátek nedočkal. Kromě toho chyběl také adaptér z USB typu C na 3,5 mm jack, kterou se svými Pixely 2 a Pixely 2 XL ostatní zákazníci obdrželi.

Zaměstnanec Verizonu, který pracuje v obchodě, kde si Lucas telefon pořídil, se nechal slyšet, že žádná jiná krabice s telefonem, kterou viděl otevřenou, takový výřez na sluchátka neobsahovala. Google později přiznal, že šlo o ranou, neoficiální verzi balení pro americký trh. Původně tedy plánoval, že půjde ve šlépějích firem HTC nebo Samsung a ke svým vlajkovým zařízením tak přibalí prémiové špunty. Něco se však změnilo a pravděpodobným viníkem byly příliš vysoké náklady.

Zdroj: Phone Arena

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Mitchell & Johnson 800: hi-fi produkty vyrobené v Británii

Mitchell & Johnson 800: hi-fi produkty vyrobené v Británii | 2 komentáře

Společnost Mitchell & Johnson svojí sérií hi-fi …

OnePlus vstupuje na trh televizí

OnePlus vstupuje na trh televizí | 14 komentářů

Společnost OnePlus, která je známá svými smartphony, …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.