Fifty Shades of Darker od režiséra House of Cards?

vydáno 20. 8. 2015 | autor Lukáš Erben | sekce Novinky | téma Filmy

Tagy: Fifty Shades of Darker, Fifty Shades of Grey, House of Cards, James Foley

Ať už si o knize i filmu Padesát odstínů šedi myslíte cokoliv, nemůžete oběma počinům upřít obrovský komerční úspěch – jehož klasickým důsledkem jsou pokračování. Že druhý díl z plánované trilogie „padesáti odstínů“ bude mít jiného režiséra (první dirigovala Sam Taylor-Johnsonová) a scénáristu je známo již delší dobu. Před časem už také bylo oznámeno, že scénáře by se měl ujmout Niall Leonard, manžel autorky knižních předloh.

The Hollywood Reporter nyní přinesl zprávu o třech kandidátech na režiséra následujícího dílu (do kin má druhý díl přijít v únoru 2017) – nejžhavějším adeptem je údajně James Foley, který má ve své filmografii například film Perfect Strangers z roku 2007 a také dvanáct dílů seriálu House Of Cards – přesněji jeho amerického remake, který velmi úspěšně produkoval Netflix.

Žánrově se druhých padesát odstínů údajně posune více směrem k trhilleru (mix moci, dominance, sexu a napětí je přitom rozhodně něco, na čem byl americký remake domečku z karet postaven). Jak ale jízlivě poznamenávají na serveru Screenrant, ve finále bude možná jedno kdo se ujme režije. Padesát odstínů je silnou frančízou a E.L.Jamesová jistě dokáže udržet kolem zákulisí produkce dostatečný zájem bulváru – a to pro komerční úspěch bude stačit.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Panasonic má UHD Blu-ray přehrávač s HDR10+ a Dolby Vision

Panasonic má UHD Blu-ray přehrávač s HDR10+ a Dolby Vision | 2 komentáře

Model Panasonic UB820 (UB824) je dostupný v Evropě. Jde o …

Nové přenosné reproduktory JBL mají stát do tisícovky

Nové přenosné reproduktory JBL mají stát do tisícovky

Hudby není nikdy dost, byť v čase sportovních svátků …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.