Blu-ray filmy ve světě - 51. týden 2008

vydáno 16. 12. 2008 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy

Tagy: Blu-ray, Chongqing senlin, Coach Carter, Domácí mazlíček, film, Grázlové, Grindhouse, Mamma Mia!, Mládí v trapu, Mumie, Muž, který spadl na Zemi, Pirát silnic, Těsně vedle, Tommy Boy, Třetí muž, Útěk do divočiny, Zrádce

Týden před Vánoci vychází v zahraničí téměř dvacet nových Blu-ray titulů. Čtveřici ohlášených filmů Criterion Collection doplňuje například Trilogie Mumie, Grindhouse: Auto zabiják a Planeta Teror, Mamma Mia! nebo skvělý Útěk do divočiny.

TIP: Chcete dopředu vědět, jaké filmy se chystají ve vysokém rozlišení? Sledujte každý čtvrtek další pokračování seriálu Blu-ray filmy na obzoru!

Akční dobrodružství Mumie: Hrob Dračího císaře a romantický muzikál Mamma Mia! by měly v lednu vyjít i na našem trhu.

V 51. týdnu roku 2008 (konkrétně k datu 16. prosince) si pro nás filmová studia připravila následující nové tituly:

Důležitá poznámka na závěr: při nákupu v regionu A nebude mít žádný z těchto titulů s největší pravděpodobností českou jazykovou podporu ani ve formě titulků. Existuje nicméně určitá šance, že se konkrétní film časem objeví v evropské (region B) distribuci včetně českých titulků nebo dabingu. Pokud bude mít někdo ze čtenářů doplňující informace ohledně jazykové výbavy, budu velmi rád, když si je nenechá pro sebe.

Informace o vydávaných titulech platí pro region A, tedy pro Ameriku. Evropa patří do regionu B, filmy se zde tedy mohou objevit nejen s jinou jazykovou výbavou, ale hlavně s úplně jinými daty vydání. Všechny tyto informace lze sledovat v databázi Blu-ray filmů, stejně jako informace o importu (dovozu) a následném přehrávání Blu-ray titulů z jiných regionů.

Článek je součástí seriálu Blu-ray filmy ve světě »

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Včera Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře