Blu-ray filmy ve světě - 50. týden 2008

vydáno 9. 12. 2008 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy

Tagy: Blbý a blbější, Blu-ray, film, Horton, Incubus, Já, legenda, koncert, Maska, Mika, Obávaný bojovník, Ray Charles, Souboj stratégů, Superpoldové, Temný rytíř, The Strat Pack, Tori Amos, Válka rozumu a cti, Vybíjená: Běž do toho na plný koule, Ztraceni

Druhý prosincový týden obohatil zahraniční trh o šestnáct nových Blu-ray titulů. Temný rytíř patří mezi letošní nejočekávanější disky a jeho celosvětový úspěch je zaručený, v jeho stínu tak zůstane Maska, Blbý a blbější, Vybíjená i kvalitní hudební tituly.

TIP: Chcete dopředu vědět, jaké filmy se chystají ve vysokém rozlišení? Sledujte každý čtvrtek další pokračování seriálu Blu-ray filmy na obzoru!

Animák Horton a megahit Temný rytíř (bohužel pouze v „obyčejné“ nelimitované edici) se během prosince objeví i na našem trhu. Data vydání se ale samozřejmě mohou ještě změnit…

V 50. týdnu roku 2008 (konkrétně k datu 9. prosince) si pro nás filmová studia připravila následující nové tituly:

Důležitá poznámka na závěr: při nákupu v regionu A nebude mít žádný z těchto titulů s největší pravděpodobností českou jazykovou podporu ani ve formě titulků. Existuje nicméně určitá šance, že se konkrétní film časem objeví v evropské (region B) distribuci včetně českých titulků nebo dabingu. Pokud bude mít někdo ze čtenářů doplňující informace ohledně jazykové výbavy, budu velmi rád, když si je nenechá pro sebe.

Informace o vydávaných titulech platí pro region A, tedy pro Ameriku. Evropa patří do regionu B, filmy se zde tedy mohou objevit nejen s jinou jazykovou výbavou, ale hlavně s úplně jinými daty vydání. Všechny tyto informace lze sledovat v databázi Blu-ray filmů, stejně jako informace o importu (dovozu) a následném přehrávání Blu-ray titulů z jiných regionů.

Článek je součástí seriálu Blu-ray filmy ve světě »

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře