Blu-ray filmy ve světě - 25. týden 2008

vydáno 17. 6. 2008 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: A tak jsem si vzal řeznici, Be Kind Rewind, Bláznovo zlato, Blu-ray, film, Fool's Gold, Men in Black, Muži v černém, So I Married an Axe Murderer

A tak jsem si vzal řeznici (So I Married an Axe Murderer, 1993)

Tento týden se nových Blu-ray filmů v zahraničí příliš neurodilo. Be Kind Rewind, Bláznovo zlato, Muži v černém, A tak jsem si vzal řeznici – a to už je úplně všechno. Ale nevadí, pojďme se podívat aspoň na tyto čtyři statečné.

Pravidelní a hlavně pozorní čtenáři teď jistě podotknout, že komedie Be Kind Rewind vyšla už před týdnem. Je tomu skutečně tak, byla k tomu datu ohlášená, ale na poslední chvíli došlo k jejímu odložení. Tak snad na druhý pokus…

TIP: Zákazníky, kteří vyžadují českou jazykovou podporu, bude jistě zajímat, že film Muži v černém u nás vyšel už minulý týden. Další připravované tituly pro tuzemský trh naleznete v kalendáři Blu-ray filmů.

Ve 25. týdnu roku 2008 (konkrétně k datu 17. června) si pro nás filmová studia připravila následující nové tituly:

Bláznovo zlato (Fool's Gold, 2008)

Důležitá poznámka na závěr: při nákupu v regionu A nebude mít žádný z těchto titulů s největší pravděpodobností českou jazykovou podporu ani ve formě titulků. Existuje nicméně určitá šance, že se konkrétní film časem objeví v evropské (region B) distribuci včetně českých titulků nebo dabingu. Pokud bude mít někdo ze čtenářů doplňující informace ohledně jazykové výbavy, budu velmi rád, když si je nenechá pro sebe.

Informace o vydávaných titulech platí pro region A, tedy pro Ameriku. Evropa patří do regionu B, filmy se zde tedy mohou objevit nejen s jinou jazykovou výbavou, ale hlavně s úplně jinými daty vydání. Všechny tyto informace lze sledovat v databázi Blu-ray filmů, stejně jako informace o importu (dovozu) a následném přehrávání Blu-ray titulů z jiných regionů.

Článek je součástí seriálu Blu-ray filmy ve světě »

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře