Blu-ray filmy ve světě - 20. týden 2009

vydáno 16. 5. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy | 2 komentáře

Tagy: 96 hodin, Best of Europe, Blu-ray, Černá ovce, Cestující, Earthscapes, Fargo, film, Hodný, zlý a ošklivý, Kriminálka Las Vegas, Muž se zlatou zbraní, Nature, Něco na té Mary je, Nekecej a pádluj!, Nenávist, Oddíl 10 z Navarone, Personal Effects, Plague Town, Possession, Povolení zabíjet, První liga, Return To Forever, S. Darko, Scenic National Parks, Star Trek, Terminator, Underworld, Velký, Waynův svět

Tento týden vyšlo v zahraničí téměř čtyřicet nových Blu-ray titulů: kultovní thriller Fargo, western Hodný, zlý a ošklivý, komedie Waynův svět, kolekce šesti původních filmů Star Trek, upírská Trilogie Underworld a také celá řada zajímavých dokumentů.

Bondovky Muž se zlatou zbraní a Povolení zabíjet u nás vyšly už na konci března. Na některých evropských mutacích filmů Fargo a Hodný, zlý a ošklivý je údajně k dispozici česká jazyková podpora – sledujte naše diskusní fórum a budete vědět víc!

TIP: Každý den vám přinášíme informace o filmech, které se na Blu-ray teprve chystají. Sledujte seriál Blu-ray filmy na obzoru a buďte v obraze!

Ve 20. týdnu roku 2009 (konkrétně k datu 12. května 2009) si pro nás filmová studia připravila následující nové tituly:

Důležitá poznámka na závěr: při nákupu v regionu A nebude mít žádný z těchto titulů s největší pravděpodobností českou jazykovou podporu ani ve formě titulků. Existuje nicméně určitá šance, že se konkrétní film časem objeví v evropské (region B) distribuci včetně českých titulků nebo dabingu. Pokud bude mít někdo ze čtenářů doplňující informace ohledně jazykové výbavy, budu velmi rád, když si je nenechá pro sebe.

Informace o vydávaných titulech platí pro region A, tedy pro Ameriku. Evropa patří do regionu B, filmy se zde tedy mohou objevit nejen s jinou jazykovou výbavou, ale hlavně s úplně jinými daty vydání. Všechny tyto informace lze sledovat v databázi Blu-ray filmů, stejně jako informace o importu (dovozu) a následném přehrávání Blu-ray titulů z jiných regionů.

Článek je součástí seriálu Blu-ray filmy ve světě »

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Re: Blu-ray filmy ve světě - 20. týden 2009

Vložil wtsi (bez ověření), 17. Květen 2009 - 23:26

Obrázek uživatele wtsi

Sakriš :D driv to bylo max 7–10filmů a ted 20 tydně? Wow pěkně se to rozjelo.. :D Za chvíli to nebudeš stíhat Felixi ;)

Re: Blu-ray filmy ve světě - 20. týden 2009

Vložil d.f.h, 17. Květen 2009 - 23:38

Obrázek uživatele d.f.h

Kdyby dvacet, čtyřicet! Ale já zvládnu všechno :-)