Blu-ray filmy ve světě - 16. týden 2009

vydáno 18. 4. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy

Tagy: 8. míle, Blu-ray, Cranford, film, Gaetano Donizetti: Don Pasquale, Living Landscapes, Pod kůží, Poslední polibek, Příběh o Indii, Protivný sprostý holky, Pýcha a předsudek, Skandály ze života zvířat, Spirit, Třinácté patro, Univerzální voják, Život v moři

V tomto týdnu vyšlo v zahraničí čtrnáct nových Blu-ray titulů. Nabídka je sice trochu chudší, ale například drama 8. míle, zajímavý sci-fi thriller Třinácté patro nebo další adaptace komiksu Franka Millera (tentokrát pod jeho režijním vedením) Spirit za zmínku jistě stojí.

Akční sci-fi Univerzální voják: Zpět v akci u nás vychází v posledním dubnovém týdnu, Třinácté patro je v plánu na květen. Oba tituly budou k dispozici včetně kompletní české jazykové podpory, tedy s titulky i dabingem.

TIP: Každý den vám přinášíme informace o filmech, které se na Blu-ray teprve chystají. Sledujte seriál Blu-ray filmy na obzoru a buďte v obraze!

V 16. týdnu roku 2009 (konkrétně k datu 14. dubna 2009) si pro nás filmová studia připravila následující nové tituly:

Důležitá poznámka na závěr: při nákupu v regionu A nebude mít žádný z těchto titulů s největší pravděpodobností českou jazykovou podporu ani ve formě titulků. Existuje nicméně určitá šance, že se konkrétní film časem objeví v evropské (region B) distribuci včetně českých titulků nebo dabingu. Pokud bude mít někdo ze čtenářů doplňující informace ohledně jazykové výbavy, budu velmi rád, když si je nenechá pro sebe.

Informace o vydávaných titulech platí pro region A, tedy pro Ameriku. Evropa patří do regionu B, filmy se zde tedy mohou objevit nejen s jinou jazykovou výbavou, ale hlavně s úplně jinými daty vydání. Všechny tyto informace lze sledovat v databázi Blu-ray filmů, stejně jako informace o importu (dovozu) a následném přehrávání Blu-ray titulů z jiných regionů.

Článek je součástí seriálu Blu-ray filmy ve světě »

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře