Blu-ray filmy ve světě - 15. týden 2009

vydáno 11. 4. 2009 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy

Tagy: 2010, Blu-ray, Cesta domů, Den, kdy se zastavila Země, film, John Q, Kult hákového kříže, Nezvratný osud, Nico - víc než zákon, Not Easily Broken, Píseň pro nevěstu, Pochyby, Příběh o Zoufálkovi, Protiúder, Ptačí svět, Tango a Cash, Yes Man, Zabiják, Zloděj životů

V uplynulém týdnu vyšlo v zahraničí pětadvacet nových Blu-ray titulů. Kromě celé řady zajímavých dokumentů kanálu Discovery stojí za zmínku například kriminálka Tango a Cash, tajemný horor Nezvratný osud, thriller Zabiják nebo drama Kult hákového kříže.

Rodinné drama Cesta domů u nás příští týden vychází včetně kompletní české jazykové podpory, tedy s titulky i dabingem.

TIP: Každý den vám přinášíme informace o filmech, které se na Blu-ray teprve chystají. Sledujte seriál Blu-ray filmy na obzoru a buďte v obraze!

V 15. týdnu roku 2009 (konkrétně k datu 7. dubna 2009) si pro nás filmová studia připravila následující nové tituly:

Důležitá poznámka na závěr: při nákupu v regionu A nebude mít žádný z těchto titulů s největší pravděpodobností českou jazykovou podporu ani ve formě titulků. Existuje nicméně určitá šance, že se konkrétní film časem objeví v evropské (region B) distribuci včetně českých titulků nebo dabingu. Pokud bude mít někdo ze čtenářů doplňující informace ohledně jazykové výbavy, budu velmi rád, když si je nenechá pro sebe.

Informace o vydávaných titulech platí pro region A, tedy pro Ameriku. Evropa patří do regionu B, filmy se zde tedy mohou objevit nejen s jinou jazykovou výbavou, ale hlavně s úplně jinými daty vydání. Všechny tyto informace lze sledovat v databázi Blu-ray filmů, stejně jako informace o importu (dovozu) a následném přehrávání Blu-ray titulů z jiných regionů.

Článek je součástí seriálu Blu-ray filmy ve světě »

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře