Blu-ray a HD DVD filmy ve světě - 49. týden

vydáno 4. 12. 2007 | sekce Novinky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: 20 milionů mil od Země, Arctic Tale, Battlestar Galactica, Blu-ray, film, HD DVD, Mistři hororu, Pan a paní Smithovi, Piráti z Karibiku, Piráti z Karibiku - Na konci světa, Queen: Rock Montreal & Live Aid, seriál, Superbad, Trosečník

Je tu úterý a s ním další přehled Blu-ray a HD DVD filmů, vycházejících tento týden v zahraničí. Blíží se Vánoce, tak proč nenavštívit některý ze zahraničních e-shopů a neudělat si radost? Pokud vám nevadí absence českých titulků, budete mít určitě z čeho vybírat.

Ve 49. týdnu (konkrétně k datu 4. prosince 2007) si pro nás jednotlivá studia připravila následující nové filmy:

Blu-ray

HD DVD

Důležitá poznámka na závěr: žádný z těchto titulů s největší pravděpodobností nemá českou jazykovou podporu ani ve formě titulků. V případě HD DVD je to stoprocentně jisté, u Blu-ray filmů určitá šance existuje, hlavně u titulů studia Sony Pictures. Takové filmy se pak časem mohou objevit v tuzemské distribuci.

Všechny tyto informace lze sledovat v databázi HD filmů, stejně jako informace o importu (dovozu) a následném přehrávání Blu-ray titulů z jiných regionů. HD DVD filmy regiony nepoužívají a lze je tedy dovážet odkudkoliv.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře