Bezdrátové inovace od TP-Linku

vydáno 3. 4. 2016 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma IT a software | 2 komentáře

Tagy: 802.11ad, internet věcí, router, směrovač, TP-Link Archer C3150, TP-Link Archer C5400, TP-Link Talon AD7200

Stejně jako jakékoliv jiné technologie se i Wi-Fi vyvíjí. Podívejme se, jak na to zareagoval výrobce síťových zařízení TP-Link.

Na domácí internet jsou kladeny stále větší nároky, zejména co se týče objemu dat a požadavků na rychlost jejich přenosu. A to jak u „standardních“ způsobů využití, jako je streamování videa ve vysokém rozlišení nebo hraní on-line her, tak u internetu věcí, který se stále více stává součástí mnoha domácností (byť u nás ještě jeho boom v pravém slova smyslu ještě nenastal).

Na počátku ledna proběhl v Las Vegas již tradiční veletrh spotřební elektroniky CES, na němž TP-Link uvedl svou vizi bezdrátových sítí budoucnosti. A jedná se o budoucnost vpravdě blízkou, neboť je postavena na zařízeních, která se do prodeje dostanou již velmi brzy.

Hlavním tahákem stánku společnosti v Nevadské poušti byl vůbec první WiGig router (směrovač) na světě, Talon AD7200, který se chlubí podporou bezdrátového standardu 802.11ad, jenž nabízí 2,5násobně vyšší propustnost dat oproti 802.11ac. Důvodem je využití třetího frekvenčního pásma, 60 GHz, díky čemuž může propustnost zařízení dosahovat až 7 Gbit/s. Američané tomu říkají, že jde o „futureproof“, tedy „budoucnostivzdorné“ zařízení.

Kromě toho přidal TP-Link do svého portfolia dvojici routerů řady Archer – C5400 s propustností do 5 400 Mbit/s (díky zdvojenému pásmu na frekvenci 5 GHz); a C3150 s maximální přenosovou rychlostí 3 150 Mbit/s ve dvou frekvenčních pásmech. Součástí obou modelů je podpora technologie MU-MIMO zvyšující výkon Wi-Fi v průběhu hraní on-line nebo streamování videa ve vysokém rozlišení.

Všechny tři novinky lze samozřejmě využít jako součást internetu věcí, nicméně TP-Link má v této oblasti ještě jeden speciální přístroj, opět router, který nese označení SR20, nabízí přenosovou rychlost 1 900 Mbit/s, má dotykovou obrazovku a pro internet věcí je přímo určený.

Zdroj: TZ TP-Link

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Mitchell & Johnson 800: hi-fi produkty vyrobené v Británii

Mitchell & Johnson 800: hi-fi produkty vyrobené v Británii | 35 komentářů

Společnost Mitchell & Johnson svojí sérií hi-fi …

OnePlus vstupuje na trh televizí

OnePlus vstupuje na trh televizí | 30 komentářů

Společnost OnePlus, která je známá svými smartphony, …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Re: Bezdrátové inovace od TP-Linku

Vložil Custom Essay Writing Service (bez ověření), 11. Prosinec 2018 - 8:33

Obrázek uživatele Custom Essay Writing Service

Thanks for sharing here. It was most helpful for everyone. I am a new member on this site .I am working as a professional writer at custom essay writing service. Before hiring the expert essay writing service or company you must think the following things mentioned below: Ask about their writing skill and also request them to share their vast data. Ask writers about their field of know-how. Writers should also have good listening skills. They should know how to focus on their work and listen to the needs and demands Grammar is the final issue that you need to think when hiring an essay writer, they should be able to deliver their task with brilliant grammar and spelling. Many expert paper scholars need to work for us, yet just a couple of meet our thorough supplies. At the point when an author presents a restart to us, we check it in total. In the event that they don't have an advanced education, their request is fast dismissed. This is as well the case in the event that they don't have some expert written work kind or a record of being spread in a college diary. We similarly check each claim made on each resume with the goal that no one can twist themselves. This is just the primary period of our employing process. The following stage is trying. Each author that we contract to wind up an online paper author is likewise tried. We require a work of art test and offer tests to confirm that each staff critic is familiar with talked and collected English. At long last, if the author has made it that far they are join on as trial scholars. To continue their trial period, authors must knowledge our training program, work with a senior author, and show a ability to convey efficiently, kind, and helpfully with our customers. Any author who endures the bulk of this is ensuring to be a supply for our group and to any they aid what's to come.

Re: Bezdrátové inovace od TP-Linku

Vložil agario games (bez ověření), 11. Prosinec 2018 - 8:40

Obrázek uživatele agario games

I really like your website and specially this post and that's the reason I am commenting here WuxiaWorld

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.