ASUS EeeKeyboard PC - počítač v klávesnici

vydáno 12. 5. 2010 | autor ASUS | sekce Tiskové zprávy | téma IT a software

Tagy: 720p, ASUS, ASUSTeK, Eee, Eee PC, EeeKeyboard PC, HDTV, SSD, Ultra-wideband, UWB

ASUS - logo

ASUS uvedl na trh EeeKeyboard PC – plnohodnotné PC ukryté v štíhlé hliníkové klávesnici. Tento přenosný počítač vážící pouhý 1 kg lze připojit k jakémukoli televizoru HDTV, monitoru nebo projektoru, čímž se rázem promění v osobní počítač.

Zařízení disponuje i vestavěným multidotykovým displejem s úhlopříčkou pět palců, jehož prostřednictvím se dá ovládat kurzor na obrazovce a spouštět programy, odesílat textové zprávy nebo ovládat přehrávač multimédií.

Plnohodnotné PC k práci doma i na cestách

Lehký a skladný počítač EeeKeyboard PC se skvěle hodí k práci doma či v kanceláři. Dá se připojit k HDTV a proměnit jej tak v rodinné multimediální centrum nebo propojením s monitorem získat běžné PC. Po připojení k projektoru ho lze využívat jako nástroj pro spouštění prezentací.

EeeKeyboard PC je vybaveno SSD diskem odolným proti otřesům, dále vestavěným mikrofonem a stereofonními reproduktory, které umožní využít všechny funkce EeeKeyboard PC bez dalšího příslušenství.

ASUS EeeKeyboard PC

UWB bezdrátové připojení displeje

Uživatelé mohou využívat bezdrátovou platformu s UWB (Ultra-wideband) bezdrátovým připojením displeje, které umožňuje streamovat videa v rozlišení HD 720p do zobrazovacího zařízení vzdáleného až 5 metrů. Ostatní data lze přenášet až do vzdálenosti 10 metrů.

Multidotykový displej s úhlopříčkou 5"

EeeKeyboard PC disponuje interaktivním multidotykovým displejem s úhlopříčkou 5". V základním nastavení pracuje jako touchpad, s jehož pomocí se ovládá kurzor na hlavní obrazovce. Lze jej však nastavit tak, aby zobrazoval klávesové zkratky a zástupce a uživatelé mohli snadněji spouštět programy a přistupovat k obsahu na internetu.

A konečně, dokáže zobrazit rozhraní přehrávače multimédií a umožnit procházení, výběr a přehrávání skladeb jediným dotykem prstu.

Ceny a dostupnost

EeeKeyboard PC bude v České republice dostupný na začátku června letošního roku za 13990 Kč s DPH ve verzi 16 GB SSD, respektive 15090 Kč s DPH ve verzi 32 GB SSD.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře