Acoustic Energy odhaluje aktivní reproduktory AE1

vydáno 3. 1. 2017 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma Hi-Fi audio

Tagy: Acoustic Energy AE1, aktivní reproduktory

Původní AE1 vznikl v době, kdy byla firma Acoustic Energy nadějným startupem – bylo to roku 1987 a už v té době se reproduktor stal benchmarkem pro kompaktní repro.

Díky své tehdejší novince se firmě z britského Gloucestershiru dostalo mezinárodního věhlasu. V uplynulých třiceti letech se systémy domácího repra poměrně změnily, což společně s 30. výročím produktu vedlo výrobce k tomu, že vymyslel reedici. Inženýři tedy Acoustic Energy tedy zapracovali na tom, aby světu přinesli aktivní verzi AE1.

Ta byla vytvořena v reakci na měnící se spotřebitelské preference v oblasti domácího audia a kombinuje v sobě řemeslnou zručnost výrobce s jeho aktivním sub/sat systémem Aego s integrovaným zesilovačem. Výkon systému je 2×50 W na reproduktor a řešení využívá technologii hliníkového kuželu s keramickou ozvučnicí v kombinaci s hliníkovým výškovým reproduktorem vybaveným WDT vlnolamem. Kromě toho je možné upravovat basy a výšky (+/- 2 dB) i úroveň hlasitosti pro každý reproduktor, k dispozici jsou pak také RCA a XLR vstupy.

Aktivní verze reproduktoru Acoustic Energy AE1 je k dispozici ve vysoce lesklém bílém nebo černém klavírním laku, případně o něco dražším (za 1 200 liber) klavírním laku v úpravě třešňová dýha.

Zdroj: Hifichoice.co.uk

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Panasonic spouští prodej svých letošních LCD TV

Panasonic spouští prodej svých letošních LCD TV

Na evropských trzích jsou nově v televizi nové řady …

Sonos Beam: kompaktní soundbar s HDMI a ovládáním hlasem

Sonos Beam: kompaktní soundbar s HDMI a ovládáním hlasem | 1 komentář

Sonos uvedl zařízení s názvem Beam, tedy kompaktní …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.