4K HDR DLP projektor od JVC nabídne konkurenceschopnou cenu

vydáno 11. 4. 2018 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma Projektory

Tagy: 4K D-ILA, 4K HDR DLP projektor, JVC LX-UH1, TRP DMD

4K D-ILA projektory od společnosti už si můžeme koupit nějakou dobu, jenže cenově dostupné rozhodně nejsou. Nejlevnější model vás v současné době přijde na skoro 4 tisíce dolarů (zhruba 80 tisíc korun).

Což je cena, kterou většina lidí za projektor nedá, i kdyby na to měla. Nejnovější nabídka společnosti se však chlubí cenovkou okolo 2,5 tisíc dolarů (asi 45 tisíc korun), což už nabízí poměrně slušný poměr ceny a výkonu.

Model LX-UH1 je 4K HDR DLP projektor, který se chlubí kompaktním designem a širokými úhly pro horizontální i vertikální posun čočky, které budou vyhovovat většina instalací (±60 procent vertikálně a ±23 procent horizontálně). Čočka navíc disponuje 1,6násobným přiblížením.

Novinka využívá čerstvě vyvinutou technologii TRP DMD (digitálního mikrozrcadlového zařízení) a nabízí podporu HDR10 a Hybrid Log Gamma, dynamický kontrastní poměr 100 000 : 1 a jas o hodnotě 2 000 lumenů.

Nový 0,47palcový TRP DMD je 4K UHD DLP čipset, který dokáže přehrávat ostré 4K video (3 840×2 160 pixelů). Podle JVC navíc LX-UH1 podporuje 100 % barevné škály Rec.709 (kompatibilní s BT.2020).

Projektor prý nabízí i dva HDMI vstupy, z nichž jeden podporuje plný standard HDMI/HDCP2.2 a je schopen zpracovávat rychlosti přenosu dat do 18 Gb/s.

Zdroj: Techspot.com

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Eizo uvádí HDR monitor ColorEdge zaměřený na profesionály

Eizo uvádí HDR monitor ColorEdge zaměřený na profesionály

Jste-li profesionál, který pravidelně tvoří HDR obsah, …

Nové LCD TV střední třídy od Sony jsou tu

Nové LCD TV střední třídy od Sony jsou tu

Evropská pobočka Sony představila nové televize …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.