Zemanova kolekce má upravený obal a opožděné vydání

vydáno 21. 11. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova | 1 komentář

Tagy: Blu-ray, Cesta do pravěku, Dobrodružství Barona Prášila, film, Karel Zeman, muzeum, Vynález zkázy

Vážně nechci být za škarohlída, ale chystaná Blu-ray edice tří filmů z dílny Karla Zemana mi k tomu neustále dává záminky. O zapeklité propagaci, plné mlžení a nejasností, jste si mohli přečíst již před pár týdny. Od vydání článku jsme dostali na stůl jednu stížnost z Muzea Karla Zemana, ovšem dost neurčitou a na námi kladené otázky doposud stále nikdo neodpověděl, stejně jako jsme se nedočkali ze strany Bontonfilmu slibované tiskové zprávy.

Zemanovská kolekce každopádně za poslední dva týdny opět přinesla řadu zajímavých informací. Zaprvé byl potvrzen pouze jediný Blu-ray disk, který ponese všechny Zemanovy filmy (matematiku ohledně velikosti všech tří filmů a jejich předpokládané kvality z toho vycházející si udělejte sami). Zadruhé se objevil nový vizuál přebalu, který sice správně přiřadil jména filmů pod obrázky, ale grafik následně přišel o střevo dobré vkusu a vrazil na krabičku nadbytečné „The Best of Karel Zeman“. A zatřetí bylo vydání Blu-raye posunuto. Sice jen o týden (na 27. listopadu), ale i to v tomto případě stačí na pozvednuté obočí. Snad se tedy do konce listopadu dočkáme. Celá situace začíná připomínat vydání Hitchcockových Ptáků či Vertiga, na které se čekalo několik měsíců a které byly snad třikrát přesunuty. Držme si palce.

Kolekce Karla Zemana
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Versaille se druhou sérií vrací na Epic Drama

Versaille se druhou sérií vrací na Epic Drama

Vítejte znovu ve světě moci, zrady, lásky, chtíče. …

Australští lovci humrů

Australští lovci humrů

Ve vražedném Jižním oceánu je toho v sázce hodně a …

Homepage »

Komentáře

Re: Zemanova kolekce má upravený obal a opožděné ...

Vložil Petr (bez ověření), 22. Listopad 2013 - 10:05

Obrázek uživatele Petr

The best of Karel Zeman.. Kdyby aspoň „To nejlepší Karla Zemana“, tohle je fakt k smíchu. Na kvalitu jsem velmi zvědavej, ale je opravdu snad nad slunce jasné, že bude stejná, jako na DVD. :(