Žárovka s reproduktorem? Sony neví coby

vydáno 14. 5. 2015 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Ze světa

Tagy: chytrý domov, LED, Smart Home, Sony

A nejen Sony. Žárovky se zabudovanými reproduktory se objevují již několik měsíců, zatím se z nich ale žádný spotřebitelský hit rozhodně nestal. Ostatně kdo by chtěl kupovat do historického lustru o 20 žárovkách jednu, která by vizuálně nepasovala, popřípadě víc kusů, které by vyluxovaly rodinný rozpočet lépe než Řekové ten státní. Sony a další výrobci však věří, že „chytré žárovky“ mají v moderní domácnosti své místo a pokud patříte mezi tech-freaky, možná jí dáte za pravdu.

LED žárovka od Sony

Sony představila svou novou LED žárovku, která je prozatím určena pro japonský trh a která nikterak nevybočuje ze standardů, které u podobných zařízení vídáme. Samozřejmostí je bluetooth konektivita, párování a ovládání přes mobilní aplikaci či dedikovaný dálkový ovladač. A nechybí ani párování přes rychlé NFC.

Žárovka má 360 lumenů, které můžete plně ovládat, stejně jako hlasitost reproduktoru, jenž vám má snadno pomoci nastolit doma pohodovou, či romantickou atmosféru. Problém je leda v tom, že za doporučenou cenu 200 dolarů si možná raději pořídíte opravdový bluetooth reproduktor, kterých je dnes na trhu spousta a zní zaručeně mnohem lépe.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře