Vlajková loď od Samsungu ES9000 vpluje do Evropy

vydáno 3. 9. 2012 | autor Martin Stančík | sekce Bleskovky | téma 3D, Televizory | 1 komentář

Tagy: 3D, aktivní 3D, Angry Birds, FullHD, LED, OLED, Samsung, Samsung ES9000, Samsung ES9500

Samsung ES9000

Samsung svou 75palcovou „krásku“ s názvem ES9000 před nějakým časem vydal již v Koreji a USA, nyní přichází i do Evropy.

Televizor Samsung ES9000 je vyroben z růžového zlata a má díky využití LED podsvícení ultra tenký 0.79cm rám. Zařízení je samozřejmě opatřeno všemi Smart TV funkcemi jako jiné TV od Samsungu včetně Smart Interaction a ovládání hlasem. Nová funkce s názvem Smart Evolution uživatelům umožní upgradovat jejich Smart TV za pomoci Smart Evolution Kitu na nový model, který bude vydán příští rok. Detaily o funkci však zatím nejsou známy, takže můžeme jen spekulovat, co přesně by mohla do našich televizorů přinést.

Samsung ES9000

Na ES9000 Samsung také představuje Angry Birds, které lze ovládat pouze pomocí pohybů. Po funkční stránce se tedy jedná o tu samou výbavu, kterou bude mít OLED televizor ES9500, pětapadesátipalcový zobrazovač, o kterém se mluví už několik měsíců a který až teď na IFA dostal oficiální název. Datum jeho prodeje ale známý stále není.

ES9000 podporuje 3D založené na aktivní technologii. Jeden pár trojrozměrných brýlí dostanou uživatelé zdarma přibalený v krabici, další lze pořídit samostatně. Pětasedmdesátipalcová ES9000 bude v Evropě dostupná již brzy, cena byla stanovena na deset tisíc euro, tedy něco okolo čtvrt milionu korun.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Vlajková loď od Samsungu ES9000 vpluje do Evropy

Vložil Petr (bez ověření), 3. Září 2012 - 19:30

Obrázek uživatele Petr

zajímavé je že v zahraničí dostavají k ES8000 4 aktivní brýle a v česku davaji jen 2…na všem nás ty šmejdi šidej, nedivil bych se kdyby z téhle to zlato odrbali a k cene si nauctovali priplatek za odrbání zlata z ramu…