Trilogie Pařby u nás vyjde v jedné kolekci

vydáno 22. 9. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Blu-ray, film, Hangover, Hangover trilogy, Hangover: Part II, Hangover: Part III, kolekce, Pařba na třetí, Pařba trilogie, Pařba v Bangkoku, Pařba ve Vegas

Pařba trilogie

O blížícím se vydání komediální Pařby na třetí jsme vás již informovali, nyní se však k chlastací taškařici ještě jednou vracíme. Magic Box totiž oznámil, že 2. října vydá kromě závěrečného třetího dílu i kolekci s kompletní trilogií. Pokud ovšem čekáte nějakou vymazlenou edici s tričkem „vlčí směčky“, Alanovými brýlemi a ejakulátem Leslie Chowa, máme pro vás smutnou zprávu, dočkáme se pouze obyčejného papírového boxu s modrými amarayi.

Což je samozřejmě zklamání, neboť v zahraničí je k mání střídmý, avšak stále efektnější steelbook s vlčím symbolem, vedle něhož působí naše edice (byť s pěkným cover artem) lacině a obyčejně. Cena 899 korun rovněž není nikterak oslňující (steelbook z Velké Británie vyjde levněji), takže se možná vyplatí počkat s případnou koupí několik týdnů, než se objeví první výraznější sleva. Anebo zamířit pro nějakou „nástavku“ za hranice.

Pařba trilogie (UK steelbook)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře