Transformers 3 na Blu-ray v ošizené edici

vydáno 11. 9. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy | 3 komentáře

Tagy: Blu-ray, film, Paramount, Transformers, Transformers 3, Transformers: Dark of the Moon

Vzpomínáte, jak se krátce po kinopremiéře objevily první spekulace o Blučku letního megahitu Transformers 3? Tehdá se mluvilo o listopadovém releasu, nakonec ale fanoušci tak dlouho čekat nemusejí. Autoboti i jejich nepřátelé se totiž na náš milovaný formát nastěhují už na konci tohoto měsíce – americká premiéra byla stanovena na 30. září!

Transformer 3 (Blu-ray)

Co to znamená pro nás? Určitou naději, že by se podobně brzy mohl Blu-ray objevit i v Česku. Jenže klasicky musíme počítat s drobným háčkem. Paramountu se edici podařilo tak uspěchat především proto, že se bude jednat o tu nejobyčejnější možnou variantu – film to do HD dotáhne pouze ve 2D a bez jakékoliv bonusové výbavy. Studio si totiž to nejlepší schovává až na později (pravděpodobně na Vánoce) a na plnohodnotnou edici s bonusovým materiálem a s 3D verzí filmu si tak fanoušci budou muset několik dalších měsíců počkat.

Michael Bay to odůvodňuje tím, že stejně jako bylo 3D verze složité připravit pro kinopremiéru, je to složité i s premiérou na domácích nosičích. Což jsou samozřejmě obyčejné kecy, které by nás měly uklidnit. Prý, že tato edice je pro nedočkavé fanoušky, kteří už film chtějí mít doma a té nařachané bude věnováno tolik péče, že jí to potrvá o několik měsíců déle. To je řečí tiskové zprávy, v překladu do „hollywoodštiny“ je to „chceme na filmu vydělat další stamiliony, protože nám více než miliarda z kin nestačí, a tak chystáme double-dip“.

Nejhorší je, že jakožto člověk, který si Transformers obzvlášť napodruhé ohromně užil, můžu rovnou kapitulovat – Paramount zvítězil. Koupím si obyčejnou edici a o těch několik měsíců později se vrhnu do „plnohodnotného balení“. Co je na tom všem nejsmutnější? Že u nás bude jednodiskovka jen s filmem stát stejné peníze, jako kdyby byla po uši nařachaná bonusovými materiály.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Transformers 3 na Blu-ray v ošizené edici

Vložil Perry- (bez ověření), 11. Září 2011 - 18:01

Obrázek uživatele Perry-

Mě třeba tyhle edice vyhovují, protože na bonusy nekoukám :).. pokud bude nižší cena, tak je to přínos

Re: Transformers 3 na Blu-ray v ošizené edici

Vložil Papinak (bez ověření), 11. Září 2011 - 19:28

Obrázek uživatele Papinak

No nevím co by mě přimělo koupit nyní tento nedodělek, když vím, že za pár měsíců můžu mít plnohodnotnou edici.Přece nemusím mít film hned jakmile vyjde – a to se mi může líbit sebevíc. Uteče snad někam?? Nebo bude za půl roku méně kvalitní?? To si radši za ty peníze koupím jiný film, nebo dva a zkrátím si tak čekání, než vyhodit prachy dvakrát za to samé.

Re: Transformers 3 na Blu-ray v ošizené edici

Vložil romero24 (bez ověření), 14. Září 2011 - 15:38

Obrázek uživatele romero24

Proč mám čekat na 3D a do Vánoc? Ale jsem pro, aby filmy mohli vycházet bez bonusů levněji.