TRAILER: Pokračování Hunger Games konečně ukazuje arénu

vydáno 28. 10. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Catching Fire, film, Hunger Games, Hunger Games: Catching Fire, Hunger Games: Vražedná pomsta, kino, trailer, Vražedná pomsta

Lepší než nic, ale osobně mi uchází, na co přesně Lionsgate v prý definitivně posledním traileru na pokračování Hunger Games lákají. Nic převratně nového totiž nevidíme a pár střípků z bojové arény, do které jsou hrdinové znovu vrženi, aby se po vzoru Jadena Smithe v Po zániku Země proháněli lesem s opicemi a občas zakotvili u rybníka na jistě hlubokomyslný dialog, rozhodně nepřináší nic, kvůli čemu by již nerozhodnutý divák toužil vyrazit do kina.

Hunger Games: Vražedná pomsta (tuzemští překladatelé se zase vyřádili) má svou fanouškovskou základnu – podobně jako Twilight – stabilní, takže o tržby se studio za měsíc bát nemusí, nicméně minimálně po stránce upoutávek je kampaň na pokračování čím dál slabší a čím dál méně srozumitelná pro ty, kteří by chtěli tuhle sérii mít i přes rozpačitý start přece jen rádi. Ok, bude se zase střílet z luku, rodina bude opět v ohrožení a odboj roste… něco opravdu strhujícího se ale zdá se opět nechystá. Což je při pohledu na Francise Lawrence (Constantine) jednoduše smutné konstatování.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře