TIP: Zkuste Google Play Music na tři měsíce zdarma

vydáno 22. 1. 2015 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Hi-Fi audio, Z domova

Tagy: Google Play Music, hudba, streaming

Spotify, Deezer, Google Play Music… služeb na streamování hudby je dnes celá řada. Některé za poplatek, některé dokonce zdarma. Pokud však máte rádi ekosystém od Googlu, je přirozené, že první krůčky ke streamování hudby vedou právě ke gigantovi, jehož hudební knihovna nabízí za poplatek 150 korun měsíčně tisíce písní, které si můžete přehrávat on-line i off-line, aniž byste si připadali jako zloději.

Google Play Music

Pokud chcete Google Play Music pouze otestovat, Google obvykle nabízí třicetidenní zkušební lhůtu, během které lze službu kdykoli zrušit, aniž by vám bylo cokoli naúčtováno. Na Slickdeals.net se však objevila možnost mít službu zprovozněnou zdarma na tři měsíce. A to už se dá velmi slušně testovat i v případě, kdy na poslech hudby nemáte čas každý den.

Na stránkách Slickdeals stačí pouze kliknout na odkaz, jenž vás na Google Play Music dovede, zde se proklikáte rutinními obrazovkami s návodem a můžete okamžitě poslouchat. Jen si uložte do kalendáře datum konce tříměsíčního testování. Jakmile totiž datum překročíte, Google vám obratem naúčtuje měsíční poplatek. Jak to? Při registraci k službě (i v bezplatné podobě) je totiž nutné poslat Googlu číslo karty.

A pokud už nějakou streamovací službu používáte, klidně nám dejte vědět o pozitivech a negativech té či oné. Budeme rádi.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Ochrana proti výpadku napájení u velmi důležitých provozů

Ochrana proti výpadku napájení u velmi důležitých provozů

Datacentrum je zvláštním druhem provozu, který sice nic …

Recenze: UPS CyberPower CP900EPFCLCD

Recenze: UPS CyberPower CP900EPFCLCD

Dlouhý název záložního zdroje jako by napovídal, že …

Homepage »

Komentáře