Televize s integrovaným PlayStationem?

vydáno 9. 12. 2010 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Televizory | 2 komentáře

Tagy: HD Ready, KDL-22PX300, PlayStation, PlayStation 2, Sony, televizor

To je nápad! Do dnešních televizí se přidává ledacos: Můžete do nich strkat paměťová média a pouštět si z nich fotky nebo filmy, můžete přes ně na internet, přehrávat Blu-ray disky bez externího přehrávače, dokonce se do nich instalují i plnohodnotné operační systémy. Už opravdu chybí jenom ten kávovar…

…nebo třeba herní konzole. Právě to napadlo inženýry u Sony a tak se rozhodli, že svůj nejnovější televizor KDL-22PX300 o jednu takovou mašinku obohatí.

Jenže ačkoliv se jedná o HD Ready zobrazovač, soudruzi někde udělali chybu: Do podstavce není integrovaný PlayStation 3, jak by všichni čekali, ale stařičký (ovšem veleúspěšný) předchůdce PlayStation 2. Ten samozřejmě všechno jede ve standardním rozlišení (PAL/NTSC) a ještě k tomu ve 4:3.

Sony BRAVIA KDL-22PX300

Samotný televizor má ale jen drobnou úhlopříčku (22"), takže to svým způsobem vlastně tak nějak odpovídá. „PéEsTrojka“ by musela být zabudovaná do podstatně většího přístroje a to by se odrazilo na ceně, což by asi nebylo schopno ocenit dostatečné množství lidí. Něčeho podobného se proto dožijeme třeba za pět let, až bude mít PS3 svého nástupce.

Takhle se jedná možná o levný (pokud levný opravdu bude) doplněk třeba na chatu nebo do dětského pokoje. Je totiž pravda, že PlayStation 2 se i nadále prodává v ohromném množství, takže potenciální trh by tu v kombinaci s levným HD Ready televizorem asi byl. Pro nás HD maniaky to ale nic zajímavého nebude, že?

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Modely Samsung Galaxy S10 dostanou podporu HDR pro Netflix

Modely Samsung Galaxy S10 dostanou podporu HDR pro Netflix

Nová vlajková řada Galaxy S10 od Samsungu sice zatím …

Huawei útočí na Samsung vlastním skládacím telefonem

Huawei útočí na Samsung vlastním skládacím telefonem

Čínská společnost Huawei využila veletrh MWC 2019 v …

Homepage »

Komentáře

Re: Televize s integrovaným PlayStationem?

Vložil wasill (bez ověření), 9. Prosinec 2010 - 19:33

Obrázek uživatele wasill

Hodně her na PS2 je v 16:9.

Re: Televize s integrovaným PlayStationem?

Vložil Cezz (bez ověření), 11. Prosinec 2010 - 12:34

Obrázek uživatele Cezz

Tak ja si viem predstavit, ze by sa mohli s PS2 dodavat aj vacsie uhlopriecky. K svojej PS3 by som si to celkom rad (za dobru cenu) kupil, keby som hladal novu telku – na PS2 je vela dobrych titulov, ktore by som si rad zahral..