Stalloneho Soudce Dredd bude zákonem i na Blu-ray

vydáno 1. 7. 2012 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy | 1 komentář

Tagy: Blu-ray, film, Judge Dredd, Soudce Dredd

Koncem září by se měla do amerických kin vrátit komiksová legenda Soudce Dredd, což je pro studio Walta Disneyho, které v polovině devadesátých let natočilo vlastní verzi se Silvestrem Stallonem, ideální příležitost pro vydání tohohle hodně rozbředlého bijáku, v němž Rob Schneider dosahuje pomyslného vrcholu v herecké otravnosti, na Blu-ray.

Soudce Dredd (Blu-ray)

TIP: Podívejte se na první trailer na novou verzi soudce Dredda

Release je stanoven na 18. září a ač nejsou žádné bližší specifikace o obrazu, zvuku a bonusech (natož, jestli se dočkáme i v Čechách) známy, můžeme ususovat, že Soudce Dredd bude klasická katalogovka, brousící průměrné hodnoty ve všech oblastech. Určitá představa se dá ostatně udělat i ze zveřejněného obalu, jenž ze všeho nejvíc připomíná osmdesátková béčka s Jean Claude Van-Dammem, která na Blu-ray kvalitativně brousí nejhlubší dno.

Doufejme tedy, že až takhle špatně Soudce Dredd nedopadne a na Blu-ray tak přijede nejen zákon, ale technicky vydařená „campy“ zábava, kterou se soudě z traileru novému Dreddovi podařilo celkem s přehledem překonat. Už jen fakta, že si Dredd tentokrát nebude sundávat přilbu a jeho duchovní otec pěje na zhlédnutý materiál chválu, jsou zatraceně dobrým znamením.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře

Re: Stalloneho Soudce Dredd bude zákonem i na Blu-ray

Vložil mhs (bez ověření), 3. Červenec 2012 - 12:10

Obrázek uživatele mhs

na obalu je prece napsany „NON STOP ACTION“, tak to prece musi byt dobry ne?