Soutěžte s Filmgame.cz o ceny k Úsvitu Planety opic a Želvám Ninja

vydáno 9. 12. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Blu-ray, Dawn of the Planet of the Apes, film, soutěž, Úsvit Planety opic

Těžko si představit rozdílnější filmy. Úsvit Planety opic je v podstatě civilní drama z post-apokalyptického světa zmořeného ničivým virem, v němž se mimo jiné vyskytují digitální primáti. Želvy Ninja jsou oproti tomu akčním blockbusterem, v němž se na logiku a drama příliš nehledí, hlavně když to pořádně bouchá, bojuje a hláškuje.

Náš partner Filmgame.cz však aktuálně chystá soutěže o zajímavé ceny pro oba tituly, a tak by byla škoda jeho nabídku nevyužít. Podívejme se nejdřív na opičáky.

Úsvit Planety opic

O ty si můžete zasoutěžit hned na dvou místech. Buď tradičně vyplníte soutěžní formulář, jenž vás dostane do slosování o filmy s mluvícími opicemi a v případě prvního místa vám přihraje i jednu sběratelskou figurku. Anebo si dojdete do samotného obchodu a pokusíte se rozlousknout zámek s kódem, za jehož odemčení vás rovněž čekají sběratelské figurky a disky s filmem. Jen v trochu jiném počtu.

V případě Želv Ninja o filmy usilovat nebudete. v přiloženém formuláři však můžete znovu zodpovědět pár snadných otázek a odměnou za to získat předměty jako skateboard, sluchátka či kráječ na pizzu s motivem filmu. A to pro žádnou pořádnou želvu nikdy není málo.

Želvy Ninja

Ceny do soutěže s Úsvitem Planety opic věnoval distributor Bontonfilm. Ceny pro Želvy Ninja pro změnu Magic Box. A obě soutěže potrvají shodně do 14. prosince. Poté budou výherci ohlášeni na Facebooku pořadatele.

Hodně štěstí!

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře