Sony spustila výhodné předobjednávky pro Xperia Z3 Tablet Compact

vydáno 2. 10. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Mobilní telefony, Z domova | 6 komentářů

Tagy: Sony, tablet, xperia, Xperia Z3 Compact

Z radosti z letošního „stánku“ Sony na IFA 2014 jsme se před časem vypsali v rozsáhlém článku, nadšení věcičkami od Japonců nás však rozhodně neopustilo a neuplyne den, abychom nerefreshovali browser kvůli obrázkům, videím a článkům, které se Z3 řadou (ať už telefonů či tabletu) zabývají. Ano, sám si připadám trochu trapně, neboť podobné nadšení a nedočkavost ohledně technologického výstřelku jsem naposledy pociťoval v době, kdy jsem jsem měl vedle postele 3 měsíce PS3 a neměl jsem televizi, na které bych si mohl zahrát. Ale však to určitě sami znáte. Někdy je jedno, že vám táhne na třicet a máte hromadu povinností. Když něco chcete, chováte se jako caparti, kteří poprvé v životě uviděli ledovou tříšť s příchutí Coca Coly.

Oficiální stránka Sony nabízí nový Z3 Tablet Compact

Telefony s označením Z3 a Z3 Compact můžete v tuto chvíli snadno dohledat v řadě internetových obchodů a do druhého dne je máte doma. U tabletu Z3 Compact je však situace jiná. Osmipalcová mašinka s parádním displejem, skvělými vnitřnostmi a do dokonalosti dotaženým designem (ano, více superlativů už do jedné věty nedostanu) dorazí do tuzemských obchodů 4. listopadu, paradoxně o tom však téměř nikdo neví, stejně jako se moc neuvádí cena, která je u 16GB WI-FI verze 10 499 korun a u LTE verze s totožným úložištěm 13 999 korun.

Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Jediný obchod, který má tablet zalistovaný v nabídce je – trochu překvapivě – pouze Sony, přičemž právě její nabídka je důvodem, proč tento článek vůbec vznikl. Pokud totiž máte o Xperii Z3 Tablet Compact zájem, Sony nabízí při předobjednávce přibalit k tabletu i značkový kryt v hodnotě okolo 1000 korun ZDARMA. Což rozhodně není marná nabídka, když chcete držet značku a nehodláte k přístroji za nemalou sumu dokupovat low-budgetové náhražky, s nimiž zaručeně srazíte svůj „cool faktor“. Pravda, rozhodně by se hodil i nabíjecí dock, jenž Sony opět nabízí za přemrštěnou tisícovku. Ale ten už si holt budete muset dokoupit sami. Například v případě, že byste chtěli trochu příjemně ozkoušet nastupující PlayStation Remote Play. Sony objednávku slibuje doručit první den prodeje skrze zásilkovou službu TNT. A to rovněž ZDARMA.

A ne, tenhle článek vážně není placené promo. Jen už tato nabídka zlákala k platbě polovinu redakce, a tak nás napadlo, že bychom v našem postižení mohli nakazit i další jedince. Proto nám klidně napište, zda o „zettrojce“ uvažujete a my tím pádem nejsme osamocení blázni, anebo jaké tabletové dělo se skrývá ve vašem batohu či tašce.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře

Re: Sony spustila výhodné předobjednávky pro Xperia Z3 ...

Vložil Ondra (bez ověření), 2. Říjen 2014 - 13:41

Obrázek uživatele Ondra

Já už mám doma „velký“ Z2 tablet a jsem maximálně spokojený. :-)

Re: Sony spustila výhodné předobjednávky pro Xperia Z3 ...

Vložil Psema (bez ověření), 2. Říjen 2014 - 15:16

Obrázek uživatele Psema

Já kdysi pořizoval Transformer Prime kvůli klávesnici (holt psaní na cestách), ale dneska už bohatě postačí „osmička“ na čtení a surfing… ve vaně, samozřejmě. :D Ale ona už právě Z2 byla prima řada.

Re: Sony spustila výhodné předobjednávky pro Xperia Z3 ...

Vložil mhs (bez ověření), 3. Říjen 2014 - 8:29

Obrázek uživatele mhs

skvele napsany clanek:-) go sony go

Re: Sony spustila výhodné předobjednávky pro Xperia Z3 ...

Vložil mhs (bez ověření), 3. Říjen 2014 - 8:50

Obrázek uživatele mhs

a krucinal… jako fakt o tom ted uvazuju… uz delsi dobu zvazuju tablet, pravda ale je, ze ho vlastne vubec nepotrebuju:-) kdyz uz bych nejaky kupoval, tak jedine SONY.

Re: Sony spustila výhodné předobjednávky pro Xperia Z3 ...

Vložil st (bez ověření), 3. Říjen 2014 - 9:52

Obrázek uživatele st

když koukám, jak brutálně denně protěžuju telefon, je tablet jasná volba. Sice tabletek mám, ale chudák už nestíhá a nemá LTE. A sakra neni vodotěsnej, žejo!

Re: Sony spustila výhodné předobjednávky pro Xperia Z3 ...

Vložil Psema (bez ověření), 3. Říjen 2014 - 10:48

Obrázek uživatele Psema

Come to the dark side… we have tablets. :D