Sony představila novinky v oblasti soundbarů

vydáno 27. 3. 2015 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky

Tagy: Sony, soundbar

Nic revolučního se nekoná. Sony – podobně jako konkurence – pokračuje v nejnovějších trendech. To znamená, že u jednotlivých zařízení nechybí NFC, Bluetooth, popřípadě podpora 4K rozlišení a jinak nic nového nenabízí.

Zdaleka nejzajímavější novinkou je TV Base Speaker HX-XT100, což je v podstatě obří reproduktor, na který si máte svou domácí placatici postavit. Esteticky to tedy nevypadá ani náhodou a ani specifikace nejsou žádné terno. Dostanete totiž 2.1 kanálový zvuk o výkonu 80W a kromě již zmíněného Bluetooth a NFC také USB konektor pro připojení flashky s hudebními soubory. Hlavní výhodou Base Speakeru má být relativní zastoupení tradičního subwooferu. Ale to jsou spíš jen marketingové řeči.

O něco zajímavější jsou klasické soundbary HT-CT780 a GT-CT380, které jsou připravené pro televizory nad 46 palců, resp. pod tuto míru. Oba nabídnou tradičních 2.1 kanálů. Ze sedmsetosmdesátky vyloudíte výkon 330W, z menšího modelu o 30 Wattů méně. I zde je samozřejmostí nejrůznější bezdrátová konektivita.

TV Base Speaker Sony HX-XT100
Sony HT-CT380
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře